Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Comedy central Comedy CentralCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Očko Očko

TV Program pro Prima Max

Prima Max 15.01.2021
Prima Max 16.01.2021
Prima Max 17.01.2021
Prima Max 18.01.2021
01:45El Chapo III (8)
Epizoda: Nové spojenectví
02:30Vikingové V (2)
Epizoda: Země bohů
03:25Vikingové V (3)
Epizoda: Otčina
04:25Nad zimní krajinou
02:00El Chapo III (9)
Epizoda: Spor o velení
02:50Vikingové V (3)
Epizoda: Otčina
03:40Vikingové V (4)
Epizoda: Plán
04:35Nad zimní krajinou
01:20Prci, prci, prcičky
03:10El Chapo III (10)
Epizoda: Cesta ke svobodě
03:55Vikingové V (5)
Epizoda: Zajatec
04:55Nad zimní krajinou
01:05Rocky III
02:55El Chapo III (11)
Epizoda: V úkrytu
03:50Vikingové V (6)
Epizoda: Vzkaz
04:45Nad zimní krajinou
nahoru
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
09:40Ninjago IX (1)
Epizoda: Prvorozená
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
09:30Ninjago IX (2)
Epizoda: Železo a kámen
09:55Max Steel II (9)
Epizoda: Včera přítel, dneska nepřítel
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
08:00Ninjago IX (3)
Epizoda: Rádio Svobodné Ninjago
08:30Max Steel II (10)
Epizoda: Extrémní závod
08:55Ninjago IX (4)
Epizoda: Jak postavit draka
09:20Námořní vyšetřovací služba XII (21)
Epizoda: Ztraceno v překladu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Max Steel II (11)
Epizoda: Kamarád
06:40Ninjago IX (5)
Epizoda: Zlatá stezka
07:00Námořní vyšetřovací služba XII (22)
Epizoda: Návnada
08:00Námořní vyšetřovací služba XII (23)
Epizoda: Ztracení chlapci
09:05Návrat mušketýrů
nahoru
10:05Max Steel II (8)
Epizoda: Padá hvězda
10:30Ninjago IX (2)
Epizoda: Železo a kámen
10:55Námořní vyšetřovací služba XII (19)
Epizoda: Trpělivost
11:45Námořní vyšetřovací služba XII (20)
Epizoda: Za dobrý skutek
12:35Angelika
14:45Léto s Beautym
10:20Ninjago IX (3)
Epizoda: Rádio Svobodné Ninjago
10:50Námořní vyšetřovací služba XII (20)
Epizoda: Za dobrý skutek
11:35Námořní vyšetřovací služba XII (21)
Epizoda: Ztraceno v překladu
12:30Zimní zámek
14:15Hledání Země Nezemě
10:15Námořní vyšetřovací služba XII (22)
Epizoda: Návnada
11:00Dračí války
12:45Cena medu
14:15Pravá blondýnka 2
11:10Peacemaker
13:45Cesta do středu Země
nahoru
16:25Skutečné vraždy: Pachatel mezi námi
18:05Hledání Země Nezemě
16:05Francouzská spojka
18:15Pravá blondýnka 2
16:00Cesta do středu Země
17:45Návrat Růžového pantera
15:40Narozeninové přání
17:35Čokoláda
nahoru
20:00Francouzská spojka
22:00Temný anděl
23:50Otcové a dcery
20:00Návrat Růžového pantera
22:10Anglický pacient
20:00Čokoláda
22:20Zlý časy v El Royale
20:00Lásce na stopě
21:50Vlastní pravidla
nahoru