Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Max

Prima Max 17.06.2021
Prima Max 18.06.2021
Prima Max 19.06.2021
Prima Max 20.06.2021
00:25Výhrůžky smrtí
02:30Letopisy rodu Shannara II (9)
Epizoda: Divočina
03:25Nad zimní krajinou
01:50Letopisy rodu Shannara II (10)
Epizoda: Krev
02:45Nad zimní krajinou
01:50Proč právě on?
04:05Vikingové VI (1)
Epizoda: Nové začátky
00:05Krvavé předměstí
02:55Vikingové VI (2)
Epizoda: Prorok
03:50Nad zimní krajinou
nahoru
05:15Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
06:50Bolek a Lolek vyrážejí do světa
Epizoda: Závod k pólu
07:05Max Steel II (2)
Epizoda: Tropický ráj
07:30Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (22)
Epizoda: Havran a labutě
08:25Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (23)
Epizoda: Krvavé diamanty
09:20Smrtící mráz
05:10Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
09:10Bolek a Lolek vyrážejí do světa
Epizoda: Zlaté město Inků
09:35Max Steel II (3)
Epizoda: Pralesy
05:15Nad zimní krajinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
06:20Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (24)
Epizoda: Sešup
07:10Námořní vyšetřovací služba L. A. V (1)
Epizoda: Vzestup
08:15Já, knedlíček
05:20Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
09:30Bolek a Lolek vyrážejí do světa
Epizoda: Po stopách Yetiho
09:45Max Steel II (4)
Epizoda: Když blesk uhodí dvakrát
nahoru
11:05Pomáda
13:30Poslední tah štětcem
10:00Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (23)
Epizoda: Krvavé diamanty
10:55Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (24)
Epizoda: Sešup
11:50Nahoru, dolů
14:00Můžete mi kdy odpustit?
10:35Kurýr 3
12:40Já, kocour
14:20Máslo
10:15Max Steel II (5)
Epizoda: Oheň a led
10:45Námořní vyšetřovací služba L. A. V (1)
Epizoda: Vzestup
11:40Námořní vyšetřovací služba L. A. V (2)
Epizoda: Havárie
12:30Pátek není svátek
14:20Máslo
nahoru
15:25Můžete mi kdy odpustit?
17:45Hora mezi námi
16:20Zaprášená tajemství: Mrtvý na pláži
18:15Já, kocour
16:15Příliš vzdálený most (1/2)
16:15Tvoje, moje a naše
18:05Protivný sprostý holky
nahoru
20:00Bota jménem Melichar
21:25Proč právě on?
23:45Milenci těch druhých
20:00Příliš vzdálený most (1/2)
23:45Bastardi 3
20:00Protivný sprostý holky
22:00Milenci těch druhých
20:00Záměna
22:25Temné hlubiny
nahoru