Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Max

Prima Max 18.06.2021
Prima Max 19.06.2021
Prima Max 20.06.2021
Prima Max 21.06.2021
01:50Letopisy rodu Shannara II (10)
Epizoda: Krev
02:45Nad zimní krajinou
01:50Proč právě on?
04:05Vikingové VI (1)
Epizoda: Nové začátky
00:05Krvavé předměstí
02:55Vikingové VI (2)
Epizoda: Prorok
03:50Nad zimní krajinou
00:40Já, pomsta
02:25Vikingové VI (3)
Epizoda: Duchové, bohové a přisluhovači
03:25Nad zimní krajinou
nahoru
05:10Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
09:10Bolek a Lolek vyrážejí do světa
Epizoda: Zlaté město Inků
09:35Max Steel II (3)
Epizoda: Pralesy
05:15Nad zimní krajinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
06:20Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (24)
Epizoda: Sešup
07:10Námořní vyšetřovací služba L. A. V (1)
Epizoda: Vzestup
08:15Já, knedlíček
05:20Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
09:30Bolek a Lolek vyrážejí do světa
Epizoda: Po stopách Yetiho
09:45Max Steel II (4)
Epizoda: Když blesk uhodí dvakrát
05:15Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
09:10Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Na pláži
09:35Max Steel II (6)
Epizoda: V pasti
09:55Námořní vyšetřovací služba L. A. V (2)
Epizoda: Havárie
nahoru
10:00Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (23)
Epizoda: Krvavé diamanty
10:55Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (24)
Epizoda: Sešup
11:50Nahoru, dolů
14:00Můžete mi kdy odpustit?
10:35Kurýr 3
12:40Já, kocour
14:20Máslo
10:15Max Steel II (5)
Epizoda: Oheň a led
10:45Námořní vyšetřovací služba L. A. V (1)
Epizoda: Vzestup
11:40Námořní vyšetřovací služba L. A. V (2)
Epizoda: Havárie
12:30Pátek není svátek
14:20Máslo
10:55Námořní vyšetřovací služba L. A. V (3)
Epizoda: Omni
11:50Ace Ventura: Zvířecí detektiv
13:40Tvoje, moje a naše
nahoru
16:20Zaprášená tajemství: Mrtvý na pláži
18:15Já, kocour
16:15Příliš vzdálený most (1/2)
16:15Tvoje, moje a naše
18:05Protivný sprostý holky
15:25Afričan
17:40Den nezávislosti: Nový útok
nahoru
20:00Příliš vzdálený most (1/2)
23:45Bastardi 3
20:00Protivný sprostý holky
22:00Milenci těch druhých
20:00Záměna
22:25Temné hlubiny
20:00Ace Ventura 2: Volání divočiny
22:00Splašený vlak
nahoru