Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Nova

Nova 17.01.2022
Nova 18.01.2022
Nova 19.01.2022
Nova 20.01.2022
00:55Evoluce
(Evolution) Sci-fi komedie o zrychlené evoluci mimozemské DNA, která by mohla ohrozit svět, pokud ji nezastaví skupina odvážných vědců.
02:25Mentalista (6)
(The Mentalist) Špinavé ruce.
03:15Volejte Novu
O TV Nova
03:45Princezna husopaska
(Die Gänsemagd) Klasická pohádka bratří Grimmů o podlé komorné, laskavé princezně a o tom, že není snadné oklamat srdce, která jsou si souzena.
04:45Novashopping
00:05Kriminálka Miami VII (3)
(CSI: Miami VII) A proč jsi musel zabít?.
01:00Mentalista (7)
(The Mentalist) Vidět rudě.
01:40Policie Chicago III (23)
(Chicago P.D. III) Začni kopat.
02:20Krok za krokem V (19)
(Step by Step V)
03:05Na lovu
03:45Gympl s (r)učením omezeným (76)
Matylda.
04:45Novashopping
00:10Kriminálka Miami VII (5)
(CSI: Miami VII) Bomba.
01:30Mentalista (8)
(The Mentalist) Tenká červená linie.
02:10Policie Chicago IV (1)
(Chicago P.D. IV) Sila.
03:00Na lovu
03:45Gympl s (r)učením omezeným (77)
Odhalení.
04:45Novashopping
00:30Kriminálka Miami VII (7)
(CSI: Miami VII) Osudná nevěra.
01:25Mentalista (9)
(The Mentalist) Rudá záře.
02:10Policie Chicago IV (2)
(Chicago P.D. IV) Špatná odbočka.
03:00Na lovu
03:45Gympl s (r)učením omezeným (78)
Prohra.
04:45Novashopping
nahoru
05:55Snídaně s Novou
Váš náskok po celý den
08:50Novashopping
09:05Ulice (4185)
05:55Snídaně s Novou
Váš náskok po celý den
08:50Novashopping
09:05Ulice (4186)
05:55Snídaně s Novou
Váš náskok po celý den
08:40Novashopping
08:55Ulice (4187)
09:50Specialisté (65)
Chlad.
05:55Snídaně s Novou
Váš náskok po celý den
08:40Novashopping
08:55Ulice (4188)
09:50Malé lásky II
nahoru
10:00Koření
Všechny vůně světa Planeta je místo, kde se dějí věci, o kterých se vám ani nezdá. Pojďte se dívat...
10:55Na lovu
11:45Tescoma s chutí
Dobrá kuchyně s Ivetou Kořínkovou a odbornicí na zdravou výživu, diety a pokrmy pro děti Kristýnou Ostratickou. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově
12:00Polední Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí
12:30Krok za krokem V (20)
(Step by Step V)
12:50Gympl s (r)učením omezeným (76)
Matylda.
14:05Mentalista (7)
(The Mentalist) Vidět rudě.
10:00Specialisté (64)
Ztraceno v paměti.
10:55Na lovu
11:50Tescoma s chutí
Dobrá kuchyně a exkluzivní recepty známých šéfkuchařů. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově.
12:00Polední Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí
12:30Krok za krokem V (20)
(Step by Step V)
12:50Gympl s (r)učením omezeným (77)
Odhalení.
14:05Mentalista (8)
(The Mentalist) Tenká červená linie.
10:55Na lovu
11:45Tescoma s chutí
Pečeme s Ivetou Kořínkovou a Pavlínou Bersziovou. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově
12:00Polední Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí
12:25Krok za krokem V (21)
(Step by Step V)
12:45Gympl s (r)učením omezeným (78)
Prohra.
14:00Mentalista (9)
(The Mentalist) Rudá záře.
10:55Na lovu
11:45Tescoma s chutí
Dobrá kuchyně s Radkem Šubrtem a VIP hosty. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově.
12:00Polední Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí
12:25Krok za krokem V (22)
(Step by Step V)
12:45Gympl s (r)učením omezeným (79)
Tři rozchody a jedna svatba.
14:00Mentalista (10)
(The Mentalist) Prestiž nade vše.
nahoru
15:00Kriminálka Miami VII (2)
(CSI: Miami VII) Flambovaný.
15:55Kriminálka Miami VII (3)
(CSI: Miami VII) A proč jsi musel zabít?.
16:57Odpolední Počasí
17:00Odpolední Televizní noviny
Sportovní noviny
17:30Na lovu
18:25Ulice (4186)
19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD).
15:00Kriminálka Miami VII (4)
(CSI: Miami VII) Běsnící kanibal.
15:55Kriminálka Miami VII (5)
(CSI: Miami VII) Bomba.
16:57Odpolední Počasí
17:00Odpolední Televizní noviny
Sportovní noviny
17:30Na lovu
18:25Ulice (4187)
19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD).
15:00Kriminálka Miami VII (6)
(CSI: Miami VII) Vražda na pláži.
15:55Kriminálka Miami VII (7)
(CSI: Miami VII) Osudná nevěra.
16:57Odpolední Počasí
17:00Odpolední Televizní noviny
Sportovní noviny
17:30Na lovu
18:25Ulice (4188)
19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD).
15:00Kriminálka Miami VII (8)
(CSI: Miami VII) Ukradené dítě.
15:55Kriminálka Miami VII (9)
(CSI: Miami VII) Pros o smilování.
16:57Odpolední Počasí
17:00Odpolední Televizní noviny
Sportovní noviny
17:30Na lovu
18:25Ulice (4189)
19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD).
nahoru
20:20Specialisté (64)
Ztraceno v paměti.
21:15Specialisté (65)
Chlad.
22:15Policie Chicago III (23)
(Chicago P.D. III) Začni kopat.
23:10Kriminálka Miami VII (2)
(CSI: Miami VII) Flambovaný.
20:20Survivor Česko & Slovensko (1)
22:25Policie Chicago IV (1)
(Chicago P.D. IV) Sila.
23:15Kriminálka Miami VII (4)
(CSI: Miami VII) Běsnící kanibal.
20:20Výměna manželek XIV
21:40Malé lásky II
22:40Policie Chicago IV (2)
(Chicago P.D. IV) Špatná odbočka.
23:35Kriminálka Miami VII (6)
(CSI: Miami VII) Vražda na pláži.
20:20Odznak Vysočina (2)
Den blbec.
21:20Kriminálka Anděl III (9)
Panenka.
22:30Policie Chicago IV (3)
(Chicago P.D. IV) Na plnej plyn.
23:25Kriminálka Miami VII (8)
(CSI: Miami VII) Ukradené dítě.
nahoru