Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Nova

Nova 18.01.2022
Nova 19.01.2022
Nova 20.01.2022
Nova 21.01.2022
00:05Kriminálka Miami VII (3)
(CSI: Miami VII) A proč jsi musel zabít?.
01:00Mentalista (7)
(The Mentalist) Vidět rudě.
01:40Policie Chicago III (23)
(Chicago P.D. III) Začni kopat.
02:20Krok za krokem V (19)
(Step by Step V)
03:05Na lovu
03:45Gympl s (r)učením omezeným (76)
Matylda.
04:45Novashopping
00:10Kriminálka Miami VII (5)
(CSI: Miami VII) Bomba.
01:30Mentalista (8)
(The Mentalist) Tenká červená linie.
02:10Policie Chicago IV (1)
(Chicago P.D. IV) Sila.
03:00Na lovu
03:45Gympl s (r)učením omezeným (77)
Odhalení.
04:45Novashopping
00:30Kriminálka Miami VII (7)
(CSI: Miami VII) Osudná nevěra.
01:25Mentalista (9)
(The Mentalist) Rudá záře.
02:10Policie Chicago IV (2)
(Chicago P.D. IV) Špatná odbočka.
03:00Na lovu
03:45Gympl s (r)učením omezeným (78)
Prohra.
04:45Novashopping
00:15Kriminálka Miami VII (9)
(CSI: Miami VII) Pros o smilování.
01:10Mentalista (10)
(The Mentalist) Prestiž nade vše.
01:50Policie Chicago IV (3)
(Chicago P.D. IV) Na plnej plyn.
02:30Krok za krokem V (21)
(Step by Step V)
03:00Na lovu
03:45Gympl s (r)učením omezeným (79)
Tři rozchody a jedna svatba.
04:45Novashopping
nahoru
05:55Snídaně s Novou
Váš náskok po celý den
08:50Novashopping
09:05Ulice (4186)
05:55Snídaně s Novou
Váš náskok po celý den
08:40Novashopping
08:55Ulice (4187)
09:50Specialisté (65)
Chlad.
05:55Snídaně s Novou
Váš náskok po celý den
08:40Novashopping
08:55Ulice (4188)
09:50Malé lásky II
05:55Snídaně s Novou
Váš náskok po celý den
08:30Novashopping
08:50Ulice (4189)
09:45Odznak Vysočina (2)
Den blbec.
nahoru
10:00Specialisté (64)
Ztraceno v paměti.
10:55Na lovu
11:50Tescoma s chutí
Dobrá kuchyně a exkluzivní recepty známých šéfkuchařů. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově.
12:00Polední Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí
12:30Krok za krokem V (20)
(Step by Step V)
12:50Gympl s (r)učením omezeným (77)
Odhalení.
14:05Mentalista (8)
(The Mentalist) Tenká červená linie.
10:55Na lovu
11:45Tescoma s chutí
Pečeme s Ivetou Kořínkovou a Pavlínou Bersziovou. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově
12:00Polední Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí
12:25Krok za krokem V (21)
(Step by Step V)
12:45Gympl s (r)učením omezeným (78)
Prohra.
14:00Mentalista (9)
(The Mentalist) Rudá záře.
10:55Na lovu
11:45Tescoma s chutí
Dobrá kuchyně s Radkem Šubrtem a VIP hosty. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově.
12:00Polední Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí
12:25Krok za krokem V (22)
(Step by Step V)
12:45Gympl s (r)učením omezeným (79)
Tři rozchody a jedna svatba.
14:00Mentalista (10)
(The Mentalist) Prestiž nade vše.
10:55Na lovu
11:45Tescoma s chutí
Tipy na víkend s Radkem Šubrtem. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově
12:00Polední Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí
12:25Krok za krokem V (23)
(Step by Step V)
12:45Gympl s (r)učením omezeným (80)
Nač vlastně v půli vzdávat mač.
14:00Mentalista (11)
(The Mentalist) Kumpáni Rudého Johna.
nahoru
15:00Kriminálka Miami VII (4)
(CSI: Miami VII) Běsnící kanibal.
15:55Kriminálka Miami VII (5)
(CSI: Miami VII) Bomba.
16:57Odpolední Počasí
17:00Odpolední Televizní noviny
Sportovní noviny
17:30Na lovu
18:25Ulice (4187)
19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD).
15:00Kriminálka Miami VII (6)
(CSI: Miami VII) Vražda na pláži.
15:55Kriminálka Miami VII (7)
(CSI: Miami VII) Osudná nevěra.
16:57Odpolední Počasí
17:00Odpolední Televizní noviny
Sportovní noviny
17:30Na lovu
18:25Ulice (4188)
19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD).
15:00Kriminálka Miami VII (8)
(CSI: Miami VII) Ukradené dítě.
15:55Kriminálka Miami VII (9)
(CSI: Miami VII) Pros o smilování.
16:57Odpolední Počasí
17:00Odpolední Televizní noviny
Sportovní noviny
17:30Na lovu
18:25Ulice (4189)
19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD).
15:00Kriminálka Miami VII (10)
(CSI: Miami VII) DeLuca motel.
15:55Kriminálka Miami VII (11)
(CSI: Miami VII) Něco za něco.
16:57Odpolední Počasí
17:00Odpolední Televizní noviny
Sportovní noviny
17:30Na lovu
18:25Ulice (4190)
19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD).
nahoru
20:20Survivor Česko & Slovensko (1)
22:25Policie Chicago IV (1)
(Chicago P.D. IV) Sila.
23:15Kriminálka Miami VII (4)
(CSI: Miami VII) Běsnící kanibal.
20:20Výměna manželek XIV
21:40Malé lásky II
22:40Policie Chicago IV (2)
(Chicago P.D. IV) Špatná odbočka.
23:35Kriminálka Miami VII (6)
(CSI: Miami VII) Vražda na pláži.
20:20Odznak Vysočina (2)
Den blbec.
21:20Kriminálka Anděl III (9)
Panenka.
22:30Policie Chicago IV (3)
(Chicago P.D. IV) Na plnej plyn.
23:25Kriminálka Miami VII (8)
(CSI: Miami VII) Ukradené dítě.
20:20Survivor Česko & Slovensko (2)
22:3060 sekund
(Gone in Sixty Seconds) Nicolas Cage se vrací ke svému řemeslu a podnikne riskantní akci, aby zachránil život svému bratrovi, který se zapletl do zločineckého gangu.
nahoru