Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Paramount network

Paramount network 16.01.2022
Paramount network 17.01.2022
Paramount network 18.01.2022
Paramount network 19.01.2022
01:00Jackass 2
Jackass 2
02:55Griffinovi (16)
Robot zabiják
03:25Griffinovi (17)
Experiment
03:55Griffinovi (18)
Veselá školička
04:25Griffinovi (19)
Zamilovaný Stewie
04:55Griffinovi (20)
Meg v Paříži
01:20Incident
Incident
03:30Griffinovi (21)
Peter a čajové hnutí
04:00Griffinovi (22)
Nad dopisy diváků
04:30Griffinovi (23)
Domácí peklo
00:15Červený trpaslík (1)
Pekelně ostrý výlet
00:55Jackass 2
Jackass 2
02:40Griffinovi (2)
03:00Griffinovi (3)
03:30Griffinovi (4)
04:00Griffinovi (5)
04:30Griffinovi (6)
00:15Červený trpaslík (2)
Nachystejte květináče
01:00Griffinovi (8)
01:30Griffinovi (9)
02:00Griffinovi (10)
02:30Griffinovi (11)
03:00Griffinovi (12)
03:30Griffinovi (13)
04:00Griffinovi (14)
04:30Griffinovi (15)
nahoru
05:30Jak jsem poznal vaši matku (19)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (9)
Kmotr Houser
06:30Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (10)
Po a pokradníci
07:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (11)
Pokrok u krokodýlů
07:30Tučňáci z Madagaskaru (39)
Stěhomam / Drazí druzi z druhých druhů
08:00Tučňáci z Madagaskaru (1)
Malonožka / Oběti mateřského objetí
08:30Tučňáci z Madagaskaru (2)
Uzenáč tuze náš / Pletichání z pelichání
09:00SpongeBob v kalhotách (48)
Zákaz vstupu pro sraby / Luxusní restaurace
09:30SpongeBob v kalhotách (49)
Krabs je robot / Hra na rodinu
05:00Griffinovi (1)
05:30Jak jsem poznal vaši matku (20)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (16)
Mezera v čase
06:30Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (17)
Věčný akord
07:00Tučňáci z Madagaskaru (7)
Nasaď tomu korunu / Vojín velice velící
07:30Tučňáci z Madagaskaru (8)
Nej nej nepřátelé / Trojčení s dvojčaty
08:00Spongebob v kalhotách (84)
Špióni / Chytrý řidič / Starý dobrý, jak se jmenuje?
08:30Spongebob v kalhotách (85)
Nové místo k bydlení / Zatopte někdo
09:00Spongebob v kalhotách (86)
Horská dráha / Přestavba Kamarádského Kyblíku
09:30Spongebob v kalhotách (87)
Milovat hambáč / Kam se poděl starý Sépiák
05:00Griffinovi (7)
05:30Jak jsem poznal vaši matku (21)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (18)
Apokalypsa Yao
06:30Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (19)
Láska kvete v každém věku
07:00Tučňáci z Madagaskaru (9)
Generál Šindžin a zlý džin
07:30Tučňáci z Madagaskaru (10)
Záludy se žaludy / Na mazla majzla
08:00Spongebob v kalhotách (92)
Ztracená Atlantida
09:00Spongebob v kalhotách (94)
Houba co si vymýšlí / Supermořec vs. SpongeBob
09:30Spongebob v kalhotách (95)
Letní vězení / Boj o přežití
05:00Griffinovi (16)
05:30Jak jsem poznal vaši matku (22)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (20)
Pravý dračí bojovník
06:30Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (21)
První pětka
07:00Tučňáci z Madagaskaru (11)
Banánoví bandité / K.R.A.CH.
07:30Tučňáci z Madagaskaru (12)
Neopičejný výlet / Sněhokalypsa!
08:00Spongebob v kalhotách (100)
Zakázané hambáče / Bratranec Stenly
08:30Spongebob v kalhotách (101)
Luxusní dům / Ta naše kapela
09:00Spongebob v kalhotách (102)
Centové šílenství / Námořní nováček
09:30Spongebob v kalhotách (103)
Spongikus / Podivná symfonie
nahoru
10:00SpongeBob v kalhotách (50)
Malování / Manuál nového zaměstnance
10:30SpongeBob v kalhotách (51)
Večírek k pohledání
11:00SpongeBob v kalhotách (52)
Čokoláda s oříšky / Supermořec a Ploutvokluk 5
11:30SpongeBob v kalhotách (53)
Nový student / Lastury
12:00Jak jsem poznal vaši matku (12)
12:30Jak jsem poznal vaši matku (13)
13:00Jak jsem poznal vaši matku (14)
13:30Jak jsem poznal vaši matku (15)
14:00Mick (5)
Vynález
14:30Mick (6)
Hlava rodu
10:00Spongebob v kalhotách (88)
Peníze mluví / Báseň o velkém souboji / Soutěž v tanci
10:30Spongebob v kalhotách (89)
Křupavá houba / Patrikův hit
11:00Spongebob v kalhotách (90)
Blecha v kožichu / Čí je ta kobliha / Špína na talíři
11:30Spongebob v kalhotách (91)
Dětský plyn / Výměna kuchařů
12:00Goldbergovi (13)
Van People
12:30Goldbergovi (14)
Barry Goldberg´s Day Off
13:00Goldbergovi (15)
Happy Mom, Happy Life
13:30Goldbergovi (16)
The Lost Boy
14:00Jak jsem poznal vaši matku (5)
14:30Jak jsem poznal vaši matku (6)
10:00Spongebob v kalhotách (96)
Speciální díl - Divoký západ
10:30Spongebob v kalhotách (97)
20 000 hambáčů pod mořem / Bitva v Zátiší Bikin
11:00Spongebob v kalhotách (98)
Speciální díl - Kam zmizel Spongebob?
11:30Spongebob v kalhotách (99)
Dvě tváře Sépiáka / Problém s medůzami
12:00Goldbergovi (17)
The Adam Bomb
12:30Goldbergovi (18)
I Drank The Mold!
13:00Goldbergovi (19)
La Bibliotheek Es Libros
13:30Goldbergovi (20)
Just Say No
14:00Jak jsem poznal vaši matku (9)
14:30Jak jsem poznal vaši matku (10)
10:00Spongebob v kalhotách (104)
Nenormální / Je pryč
10:30Spongebob v kalhotách (105)
Tříska / Píšťalkování
11:00Spongebob v kalhotách (106)
Žít naplno každý den / Vybělený sluncem
11:30Spongebob v kalhotách (107)
Obr Sépiák / Námořní obchod
12:00Goldbergovi (21)
As You Wish
12:30Goldbergovi (22)
Dance Party USA
13:00Goldbergovi (23)
Bill/Murray
13:30Goldbergovi (24)
Goldbergs Feel Hard
14:00Jak jsem poznal vaši matku (13)
14:30Jak jsem poznal vaši matku (14)
nahoru
15:00Mick (7)
Návrat domů
15:30Mick (8)
Učitel
16:10Noc v Roxbury
Noc v Roxbury
17:45Prodloužený víkend
Prodloužený víkend
15:00Jak jsem poznal vaši matku (7)
15:30Jak jsem poznal vaši matku (8)
16:00The Goldbergs Season 8 (1)
Airplane
16:30The Goldbergs Season 8 (2)
The Prettiest Boy in School
17:00The Goldbergs Season 8 (3)
It´s All About Comptrol
17:30The Goldbergs Season 8 (4)
Bill´s Wedding
17:55Mick (5)
Vynález
18:20Noc v Roxbury
Noc v Roxbury
15:00Jak jsem poznal vaši matku (11)
15:30Jak jsem poznal vaši matku (12)
16:00Goldbergovi (21)
As You Wish
16:30Goldbergovi (22)
Dance Party USA
17:00Goldbergovi (23)
Bill/Murray
17:30Goldbergovi (24)
Goldbergs Feel Hard
17:55Kámoš k pohledání
Kámoš k pohledání
15:00Jak jsem poznal vaši matku (15)
15:30Jak jsem poznal vaši matku (16)
16:00Goldbergovi (1)
A Kick-Ass Risky Business Party
16:30Goldbergovi (2)
A Chorus Lie
17:00Goldbergovi (3)
Jimmy 5 Is Alive
17:30Goldbergovi (4)
I Caddyshacked The Pool
17:50Blbec k večeři
Blbec k večeři
nahoru
20:00Cast Away
23:00Assassin´s Creed
20:00Blbec k večeři
Blbec k večeři
22:30Comedy Club (10)
Comedy Club S6E10
23:00Comedy Club (16)
23:35Červený trpaslík (6)
Mimo realitu
20:00Orange County
21:55Comedy Club (3)
22:25Comedy Club (17)
23:00Comedy Club (18)
23:35Červený trpaslík (1)
Pekelně ostrý výlet
20:00Kámoš k pohledání
Kámoš k pohledání
22:00Comedy Club (19)
22:30Comedy Club (20)
23:00Comedy Club (21)
23:35Červený trpaslík (2)
Nachystejte květináče
nahoru