Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 06.05.2021
Prima Family 07.05.2021
Prima Family 08.05.2021
Prima Family 09.05.2021
00:00LIKE HOUSE
00:30Policie v akci -ST -W -AD
01:30Námořní vyšetřovací služba XIII (13)
Epizoda: Déja vu
02:25Policie Hamburk I (17) -W -AD
Epizoda: Chorobná láska
03:20Policie Hamburk I (18) -W -AD
Epizoda: Klam a mam
04:20Prostřeno!
00:10LIKE HOUSE
00:50Policie v akci -ST -W -AD
01:45Námořní vyšetřovací služba XIII (14)
Epizoda: Dekomprese
02:40Policie Hamburk I (19) -W -AD
Epizoda: Nevěra
03:40Policie Hamburk I (20) -W -AD
Epizoda: Otřesy
04:35Prostřeno!
00:15LIKE HOUSE
00:55Policie v akci -ST -W -AD
01:50Námořní vyšetřovací služba XIII (15)
Epizoda: React tým
02:45Policie Hamburk I (21) -W -AD
Epizoda: Dlouhá cesta zpátky
03:40Policie Hamburk I (22) -W -AD
Epizoda: Karlotta
04:40Prostřeno!
01:45Jump Street 22
04:05Útěk z dětství
nahoru
05:02Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Astro Boy I (24)
Epizoda: Invaze mikroméďů
07:00Nový den
08:10M*A*S*H (34)
08:50Sestřičky (64) -ST -W -AD
Epizoda: Krev není voda
05:17Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Astro Boy I (25)
Epizoda: Dolní město
07:00Nový den
08:10M*A*S*H (35)
08:50Slunečná (103)
Epizoda: Princ z Arábie
05:22Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Astro Boy II (1)
Epizoda: Modrý rytíř
06:35Psí život (5)
Epizoda: Dům na prodej
07:00M*A*S*H (36)
07:30Autosalon.tv
08:30Cyklosalon.tv
09:05Hudson a Rex II (11)
Epizoda: Smrt v podzemí
05:33Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Astro Boy II (2)
Epizoda: Nové kousky starého psa
06:30Psí život (6)
Epizoda: Hladový jako pes
06:55M*A*S*H (36)
07:35M*A*S*H (37)
08:00Druhá světová válka: Cena říše (10)
Epizoda: Operace Overlord
09:10Prima SVĚT
09:45Rozpal to, šéfe!
nahoru
10:10Danielle Steelová: Dvojí tvář požehnání
12:00Walker, Texas Ranger VIII (10) -ST -AD
Epizoda: Chopit se příležitosti
12:55Policie Hamburk I (19) -W -AD
Epizoda: Nevěra
13:55Policie Hamburk I (20) -W -AD
Epizoda: Otřesy
14:55Námořní vyšetřovací služba XIII (14)
Epizoda: Dekomprese
10:15Danielle Steelová: Není větší lásky
12:05Walker, Texas Ranger VIII (11) -ST -AD
Epizoda: Ztráta paměti
13:00Policie Hamburk I (21) -W -AD
Epizoda: Dlouhá cesta zpátky
14:00Policie Hamburk I (22) -W -AD
Epizoda: Karlotta
10:00Máme rádi Česko
Epizoda: J. Svěcený, J. Langmajer, R. Krajčo, A. Gondíková, D. Písařovicová, G. Koukalová
11:50Vraždy podle Agathy Christie (2) -W -AD
Epizoda: Jsem nevinná
14:10Záhady Emmy Fieldingové: Ztracená osada
10:30Prima Mazlíček
11:00PARTIE Terezie Tománkové
11:55Receptář prima nápadů
12:50Libovky Pepy Libického
13:15Vychytávky Ládi Hrušky
14:15Libovky Pepy Libického
14:40Rolničky, kam se podíváš -ST -W -AD
nahoru
15:55Policie v akci -ST -W -AD
16:55Krimi zprávy
17:15LIKE HOUSE
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:00Námořní vyšetřovací služba XIII (15)
Epizoda: React tým
15:55Policie v akci -ST -W -AD
16:55Krimi zprávy
17:15LIKE HOUSE
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
16:05Hrátky s čertem -ST -W -AD
17:55Na houpačce
18:40Eva testuje
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
16:40Obecná škola
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Slunečná (103)
Epizoda: Princ z Arábie
21:30TEMNÝ KRAJ (2) -ST -W -AD
Epizoda: Čarodějnice 2/2
22:55Polda II (5) -ST -W -AD
Epizoda: Páté přikázání
20:15Máme rádi Česko
Epizoda: J. Svěcený, J. Langmajer, R. Krajčo, A. Gondíková, D. Písařovicová, G. Koukalová
22:05Obecná škola
20:15Einstein - Případy nesnesitelného génia (1) -ST -W -AD
Epizoda: Kinetika
22:00Polda III (5)
Epizoda: Samí zrádci
23:15Sicario 2: Soldado
20:15Bezva ženská na krku
22:30Královská aféra
nahoru