Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 14.06.2021
Prima Family 15.06.2021
Prima Family 16.06.2021
Prima Family 17.06.2021
01:45Špión
04:10Cyklosalon.tv
04:45Hitlerovi bodyguardi (2)
Epizoda: První pokusy o zavraždění Hitlera
00:05LIKE HOUSE
00:35Policie v akci
Epizoda: Zásahovka Havlík / Kasírka a auto 1. část / Kasírka a auto 2. část
01:35Komisař Rex II (3) -ST -W -AD
Epizoda: Smrtící svádění
02:35Policie Hamburk IV (1) -W -AD
Epizoda: Hrdinou na jeden den
03:30Policie Hamburk IV (2) -W -AD
Epizoda: Problémová Nele
04:30Prostřeno!
00:00Policie v akci
Epizoda: Nelegální skládka odpadu / Krást se nemá / Falešný kurýr / Opilec před vjezdem
00:00Policie v akci
Epizoda: Nelegální skládka odpadu / Krást se nemá / Falešný kurýr / Opilec před vjezdem
01:00Komisař Rex II (4) -ST -W -AD
Epizoda: Vražedné léto
02:00Policie Hamburk IV (3) -W -AD
Epizoda: Velké pokušení
03:00Policie Hamburk IV (4) -W -AD
Epizoda: Bankrot
04:00Prostřeno!
00:30Policie v akci
Epizoda: Internetový nadšenci / Podezřelý muž / Znamení válečníka / Ukradená Octavka
01:25Komisař Rex II (5) -ST -W -AD
Epizoda: Maskovaná smrt
02:30Policie Hamburk IV (5) -W -AD
Epizoda: Mořský vlk v nesnázích
03:30Policie Hamburk IV (6) -W -AD
Epizoda: Kaiovo rozhodnutí
04:30Prostřeno!
nahoru
05:32Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel I (13)
Epizoda: Zdrcení
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (73)
08:45Ohnivý kuře (10)
Epizoda: Cesty Boží jsou nevyzpytatelné
05:12Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel II (1)
Epizoda: Návrat
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (74)
08:45Sestřičky (75) -ST -AD
Epizoda: Dobré mravy
05:35Pohoda u krbu
05:43Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel II (2)
Epizoda: Tropický ráj
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (75)
08:45Slunečná (114)
Epizoda: Druhé Vánoce
05:12Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel II (3)
Epizoda: Pralesy
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (76)
08:45Sestřičky (76) -ST -AD
Epizoda: Hranice života a smrti
nahoru
10:05Rosamunde Pilcher: Rozervaná srdce -ST -AD
Epizoda: Rozervaná srdce
12:00Walker, Texas Ranger IX (12) -ST -AD
Epizoda: Zoufalé kroky
13:00Policie Hamburk IV (1) -W -AD
Epizoda: Hrdinou na jeden den
14:05Policie Hamburk IV (2) -W -AD
Epizoda: Problémová Nele
10:10Rosamunde Pilcher: Čas poznání -ST -AD
Epizoda: Čas poznání
12:05Walker, Texas Ranger IX (13) -ST -AD
Epizoda: Hraniční ulice
13:05Policie Hamburk IV (3) -W -AD
Epizoda: Velké pokušení
14:05Policie Hamburk IV (4) -W -AD
Epizoda: Bankrot
10:15Rosamunde Pilcher: Útesy lásky -ST -AD
Epizoda: Útesy lásky
12:05Walker, Texas Ranger IX (14) -ST -AD
Epizoda: Sobotní večer
13:05Policie Hamburk IV (5) -W -AD
Epizoda: Mořský vlk v nesnázích
14:05Policie Hamburk IV (6) -W -AD
Epizoda: Kaiovo rozhodnutí
10:10Rosamunde Pilcher: Květ života -ST -AD
Epizoda: Květ života
12:05Walker, Texas Ranger IX (15) -ST -AD
Epizoda: Spravedlnost pro všechny
13:05Policie Hamburk IV (7) -W -AD
Epizoda: Zelenáč
14:05Policie Hamburk IV (8) -W -AD
Epizoda: Dvojí život
nahoru
15:05Komisař Rex II (3) -ST -W -AD
Epizoda: Smrtící svádění
16:15LIKE HOUSE
16:50Policie v akci
Epizoda: Zásahovka Havlík / Kasírka a auto 1. část / Kasírka a auto 2. část
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:05Komisař Rex II (4) -ST -W -AD
Epizoda: Vražedné léto
16:15LIKE HOUSE
16:50Policie v akci
Epizoda: Nelegální skládka odpadu / Krást se nemá / Falešný kurýr / Opilec před vjezdem
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:05Komisař Rex II (5) -ST -W -AD
Epizoda: Maskovaná smrt
16:15LIKE HOUSE
16:50Policie v akci
Epizoda: Internetový nadšenci / Podezřelý muž / Znamení válečníka / Ukradená Octavka
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:05Komisař Rex II (6) -ST -W -AD
Epizoda: Slepá svědkyně
16:15LIKE HOUSE
16:50Policie v akci
Epizoda: Vykradené auto / Drsný stalking / Krátkodobý pronájem
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Sestřičky (75) -ST -AD
Epizoda: Dobré mravy
21:35Poklad z půdy
22:55Policajt nebo spratek (9)
Epizoda: Výpověď
20:15Slunečná (114)
Epizoda: Druhé Vánoce
21:407 pádů Honzy Dědka
22:55Rozpal to, šéfe!
23:30LIKE HOUSE
20:15Sestřičky (76) -ST -AD
Epizoda: Hranice života a smrti
21:35Show Jana Krause
22:45Einstein - Případy nesnesitelného génia (6) -ST -W -AD
Epizoda: Termodynamika
23:55LIKE HOUSE
20:15Slunečná (115)
Epizoda: Ponížená vesnice
21:30TEMNÝ KRAJ (8) -ST -W -AD
Epizoda: Pekelníci 2/2
22:55Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Plevel / Praha 10
nahoru