Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 17.01.2021
Prima Family 18.01.2021
Prima Family 19.01.2021
Prima Family 20.01.2021
00:05Anglický pacient
03:05Vraždy podle Agathy Christie (4)
Epizoda: Plavý kůň
04:50Svět ve válce (20)
Epizoda: Genocida
00:45Námořní vyšetřovací služba X (10)
Epizoda: Radši se měj na pozoru
01:40Walker, Texas Ranger V (9) -ST -AD
Epizoda: Labutí píseň
02:40Jake a tlusťoch V (22)
Epizoda: Mickey Daytona
03:40Prostřeno!
00:25Námořní vyšetřovací služba X (11)
Epizoda: Šabat šalom
01:20Policie Hamburk VII (27) -W -AD
Epizoda: Tvrdí chlapi
02:20Policie Hamburk VII (28) -W -AD
Epizoda: Zdání klame
03:20Prostřeno!
04:25Jak se staví sen
Epizoda: Horváthová / Rakovník
nahoru
05:42Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel II (12)
Epizoda: Závod v poušti
07:00Nový den
09:10M*A*S*H (172)
09:50M*A*S*H (173)
05:15Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel II (13)
Epizoda: Útěk z vězení
07:00Nový den
09:05M*A*S*H (173)
09:50M*A*S*H (174)
05:40Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel III (1)
Epizoda: Dvojí krytí
07:00Nový den
09:05M*A*S*H (174)
09:50M*A*S*H (175)
nahoru
10:20Rosamunde Pilcher: Talisman lásky
12:20Walker, Texas Ranger V (9) -ST -AD
Epizoda: Labutí píseň
13:20Jake a tlusťoch V (22)
Epizoda: Mickey Daytona
14:25Policie Hamburk VII (26) -W -AD
Epizoda: Nevybuchlá bomba
10:20Rosamunde Pilcher: Vůně orchidejí
12:20Walker, Texas Ranger V (10) -ST -AD
Epizoda: Cyklon
13:25Policie Hamburk VII (27) -W -AD
Epizoda: Tvrdí chlapi
14:25Policie Hamburk VII (28) -W -AD
Epizoda: Zdání klame
10:20Rosamunde Pilcher: Otcovo dědictví
12:25Walker, Texas Ranger V (11) -ST -AD
Epizoda: Lucky
13:25Policie Hamburk VII (29) -W -AD
Epizoda: Narušitelé večírků
14:25Policie Hamburk VII (30) -W -AD
Epizoda: V pasti
nahoru
15:25Námořní vyšetřovací služba X (10)
Epizoda: Radši se měj na pozoru
16:25Policie v akci
Epizoda: BEST OF - Pán si pozná své kolo / Zloděj alkoholik / Kradené auto bez nafty / Dealeři
17:25Krimi zprávy
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Sport
19:50Počasí
19:55SHOWTIME
15:25Námořní vyšetřovací služba X (11)
Epizoda: Šabat šalom
16:25Policie v akci
Epizoda: BEST OF - Neunesl rozchod / Odpadky / Diamanty u Vltavy / Opilý řidič
17:25Krimi zprávy
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Sport
19:50Počasí
19:55SHOWTIME
15:25Námořní vyšetřovací služba X (12)
Epizoda: Šiva
16:25Policie v akci
Epizoda: BEST OF - Dealer Vietnamec / Vrah na nádraží / Narušení objektu / Obchodníci v baru
17:25Krimi zprávy
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Sport
19:50Počasí
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Sestřičky (35) -ST -W -AD
Epizoda: Krtek
21:30Jak se staví sen - extra
Epizoda: Šimůnková
22:45Hudson a Rex II (12)
Epizoda: Souboj šéfkuchařů
23:45Policie v akci
Epizoda: BEST OF - Pán si pozná své kolo / Zloděj alkoholik / Kradené auto bez nafty / Dealeři
20:15Slunečná (72)
Epizoda: Zachráněná láska
21:407 pádů Honzy Dědka
Epizoda: Z.Godla;H.Čermák;V.Čermáková;P.Janda;J.Bilíková
22:50Fachmani
23:25Policie v akci
Epizoda: BEST OF - Neunesl rozchod / Odpadky / Diamanty u Vltavy / Opilý řidič
20:15Mordparta (3)
Epizoda: Převýchova
21:35Show Jana Krause
22:40Poklad z půdy
23:40Policie v akci
Epizoda: BEST OF - Dealer Vietnamec / Vrah na nádraží / Narušení objektu / Obchodníci v baru
nahoru