Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 18.10.2021
Prima Family 19.10.2021
Prima Family 20.10.2021
Prima Family 21.10.2021
00:25Světlo mého života
02:55Vraždy podle Agathy Christie (14) -AD
Epizoda: Vražedná melodie
01:05Policie v akci
Epizoda: Autosedačky / Nemohoucí sestra / Nechce být doma
01:05Policie v akci
Epizoda: Lupič na zastávce / Ukrytý manžel / Podvedený sběratel / Mladý stařík
02:05Komisař Rex VIII (1) -ST -AD
Epizoda: S Ninou o půlnoci
03:05Jake a tlusťoch III (12)
Epizoda: V tichu noci
04:05Policie Hamburk VIII (17) -AD
Epizoda: Spolubydlící
01:05Policie v akci
Epizoda: Podvodný fotograf / Selfie v okně / Karlínský lupič
02:05Komisař Rex VIII (2) -ST -AD
Epizoda: Momentka
03:05Jake a tlusťoch III (13)
Epizoda: Převezl jsi mě
04:05Policie Hamburk VIII (18) -AD
Epizoda: Polibek pavouka
nahoru
05:05Pohoda u krbu
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:25Gormiti (4)
Epizoda: Stará věž
07:00Nový den
08:15M*A*S*H (204)
08:45M*A*S*H (205)
09:15Přešlapy II (7)
05:40Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:25Gormiti (6)
Epizoda: Správný vítr
07:00Nový den
08:20M*A*S*H (207)
08:50Slunečná (133)
Epizoda: Bitva o Slunečnou
05:40Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:25Gormiti (7)
Epizoda: Turnaj
07:00Nový den
08:10M*A*S*H (208)
08:40M*A*S*H (209)
09:151. MISE (9)
Epizoda: Králík od Olgy
nahoru
10:20Tlouštíci
11:30Walker, Texas Ranger IV (22) -ST -AD
Epizoda: V časové tísni
12:30Jake a tlusťoch III (11)
Epizoda: Trocha štěstí pro každého
13:30Policie Hamburk VIII (16) -AD
Epizoda: Kapsáři
14:30Komisař Rex VII (15) -ST -AD
Epizoda: Mrtvá za mřížemi
10:107 pádů Honzy Dědka
11:25Walker, Texas Ranger IV (24) -ST -AD
Epizoda: Moskevská spojka
12:25Jake a tlusťoch III (13)
Epizoda: Převezl jsi mě
13:25Policie Hamburk VIII (18) -AD
Epizoda: Polibek pavouka
14:25Komisař Rex VIII (2) -ST -AD
Epizoda: Momentka
10:25Show Jana Krause
11:30Walker, Texas Ranger IV (25) -ST -AD
Epizoda: Zázrak v Middle Creeku
12:30Jake a tlusťoch III (14)
Epizoda: A ještě jednu na cestu
13:30Policie Hamburk VIII (19) -AD
Epizoda: Útěk na mělčinu
14:30Komisař Rex VIII (3) -ST -AD
Epizoda: Noc v nemocnici
nahoru
15:40Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Scandinavia / Svitavy
16:50Policie v akci
Epizoda: Autosedačky / Nemohoucí sestra / Nechce být doma
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:35Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Sedmé nebe / Plzeň
16:50Policie v akci
Epizoda: Podvodný fotograf / Selfie v okně / Karlínský lupič
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:40Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace U sv. Filipa a Jakuba / Praha
16:50Policie v akci
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Hvězdy nad hlavou (8) -ST -AD
Epizoda: Stěhování
21:35První večeře
22:40Tlouštíci
23:55Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Scandinavia / Svitavy
20:15Slunečná (133)
Epizoda: Bitva o Slunečnou
21:357 pádů Honzy Dědka
22:407 pádů Honzy Dědka
Epizoda: V.FreimanováJ.G.ProcházkaF.Rožek, K.Žbirková a M.Žbirka
23:55Ano, šéfe!
Epizoda: Bohéma Grand Restaurant / Brno
20:151. MISE (9)
Epizoda: Králík od Olgy
21:35Show Jana Krause
22:40Show Jana Krause
23:55Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Sedmé nebe / Plzeň
20:15Slunečná (134)
Epizoda: Klidný den
21:35Inkognito
22:40Cesty k úspěchu
22:45Přešlapy II (8)
23:55Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace U sv. Filipa a Jakuba / Praha
nahoru