Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 19.01.2022
Prima Family 20.01.2022
Prima Family 21.01.2022
Prima Family 22.01.2022
00:50Policie v akci
Epizoda: Zničená kašna / Maska klauna / Malý lhář / Dědeček na okruhu
01:40Námořní vyšetřovací služba (23)
Epizoda: Pomsta
02:25Jake a tlusťoch V (18)
Epizoda: Nemohu uvěřit, že tě ztratím
03:15Policie Hamburk X (23)
Epizoda: Poslední slova
04:00Jak se staví sen
00:50Policie v akci
Epizoda: Řidič s plynovou zbraní / Prázdná peněženka / Knockout na veřejnosti / Předvedení
01:40Námořní vyšetřovací služba II (1)
Epizoda: Nevidím zlo
02:25Jake a tlusťoch V (19)
Epizoda: Po celou noc
03:15Policie Hamburk X (24)
Epizoda: Mattes pod palbou
04:00Jak se staví sen
00:50Policie v akci
Epizoda: Otec homosexuál / Útok psa v parku / El paso na benzínce / Odmítnutý kamarád
01:40Námořní vyšetřovací služba II (2)
Epizoda: Klub dobrých manželek
02:25Jake a tlusťoch V (20)
Epizoda: Nedělám nic špatného
03:15Policie Hamburk X (25)
Epizoda: Vyhoštění
04:00Jak se staví sen
00:35Policie v akci
Epizoda: Milenec ve špajzu / Zloděj bez řidičáku / Nepřející sousedka / Bezdomovci v lese
01:25Námořní vyšetřovací služba II (3)
Epizoda: Zmizelý
02:15Jake a tlusťoch V (21)
Epizoda: Noční můra
03:05Policie Hamburk XI (1)
Epizoda: Miluješ mě
03:50Jak se staví sen
nahoru
05:20Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Příhody Bolka a Lolka (26)
Epizoda: Hříbě
06:20Příhody Bolka a Lolka (27)
Epizoda: Na lodi
06:30Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Všechny způsoby, jak chytit zajíce
07:00Nový den
07:55SHOWTIME
08:25M*A*S*H (79)
08:55M*A*S*H (80)
09:25M*A*S*H (81)
09:55Slunečná (154)
Epizoda: Malá službička
05:20Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Příhody Bolka a Lolka (28)
Epizoda: Velký zápas
06:20Příhody Bolka a Lolka (29)
Epizoda: Snídaně v táboře
06:30Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Sportovci
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (80)
08:30M*A*S*H (81)
09:00M*A*S*H (82)
09:30M*A*S*H (83)
05:20Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Příhody Bolka a Lolka (30)
Epizoda: Příhoda na dvou kolech
06:20Příhody Bolka a Lolka (31)
Epizoda: Přátelé bobrů
06:30Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Nové nápady vlka
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (82)
08:30M*A*S*H (83)
09:00M*A*S*H (84)
09:30M*A*S*H (85)
09:55ZOO (2)
Epizoda: Omluva
05:10Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Příhody Bolka a Lolka (32)
Epizoda: Tajemný plán
06:25Příhody Bolka a Lolka (33)
Epizoda: Výlet v kánoi
06:40Příhody Bolka a Lolka (34)
Epizoda: Závody draků
06:50Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Příhody na vsi
07:25M*A*S*H (85)
07:55M*A*S*H (86)
08:20M*A*S*H (87)
08:50Autosalon.tv
09:50M*A*S*H (88)
nahoru
11:057 pádů Honzy Dědka
12:05Walker, Texas Ranger VII (2) -ST -AD
Epizoda: Štvanice
13:00Jake a tlusťoch V (19)
Epizoda: Po celou noc
13:55Policie Hamburk X (24)
Epizoda: Mattes pod palbou
14:50Námořní vyšetřovací služba II (1)
Epizoda: Nevidím zlo
10:001. MISE (19)
Epizoda: Hofbauerova milenka
11:05Show Jana Krause
12:05Walker, Texas Ranger VII (3) -ST -AD
Epizoda: Královská kořist
13:00Jake a tlusťoch V (20)
Epizoda: Nedělám nic špatného
13:55Policie Hamburk X (25)
Epizoda: Vyhoštění
14:50Námořní vyšetřovací služba II (2)
Epizoda: Klub dobrých manželek
11:05Inkognito
12:05Walker, Texas Ranger VII (4) -ST -AD
Epizoda: Válečný pokřik
12:55Jake a tlusťoch V (21)
Epizoda: Noční můra
13:55Policie Hamburk XI (1)
Epizoda: Miluješ mě
14:50Námořní vyšetřovací služba II (3)
Epizoda: Zmizelý
10:20Jak se staví sen - extra
11:20Máme rádi Česko
Epizoda: J.Dostál, T.Měcháček, P.Tomicová, V.Arichteva, M.Pártlová, D.Hůlka
12:50Vraždy v Midsomeru XXII (3)
Epizoda: Rodinné štěstí
14:40Návrat Růžového pantera
nahoru
15:50Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Drak - Neratovice
16:55Policie v akci
Epizoda: Řidič s plynovou zbraní / Prázdná peněženka / Knockout na veřejnosti / Předvedení
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:50Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Slepá kolej - Benátky nad Jizerou
16:55Policie v akci
Epizoda: Otec homosexuál / Útok psa v parku / El paso na benzínce / Odmítnutý kamarád
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:50Ano, šéfe!
Epizoda: Hotel Hejtmanský dvůr - Slaný
16:55Policie v akci
Epizoda: Milenec ve špajzu / Zloděj bez řidičáku / Nepřející sousedka / Bezdomovci v lese
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
16:55Pravá blondýnka
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:151. MISE (19)
Epizoda: Hofbauerova milenka
21:35Show Jana Krause
22:40Show Jana Krause
23:50Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Drak - Neratovice
20:15ZOO (2)
Epizoda: Omluva
21:35Inkognito
22:40Přešlapy III (6)
23:50Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Slepá kolej - Benátky nad Jizerou
20:15Máme rádi Česko
Epizoda: J.Dostál, T.Měcháček, P.Tomicová, V.Arichteva, M.Pártlová, D.Hůlka
21:55DREAM TEAM - Mistři dílny
23:25Ano, šéfe!
Epizoda: Hotel Hejtmanský dvůr - Slaný
20:15Kapitán Exner (3)
Epizoda: Denár v dívčí dlani
22:05Pád Bílého domu
nahoru