Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 13.06.2021
ZOOM 14.06.2021
ZOOM 15.06.2021
ZOOM 16.06.2021
00:10Neuvěřitelné projekty (7)
Epizoda: Nerozluštěné záhady
01:05Záhada hmoty (2)
Epizoda: Neuspořádané prvky
02:15Neobjasněné případy NASA (8)
Epizoda: Neuvěřitelná měsíční loupež
03:20Odpočítávání k Apollu (5)
Epizoda: Mercury 7
03:50Odpočítávání k Apollu (6)
Epizoda: Důležití hráči
04:15Grónsko s Nikolajem Coster-Waldauem (1)
00:35Tajemství vesmíru IV (1)
Epizoda: Hvězdy smrti
01:35Nefertiti: Osamělá královna (2)
Epizoda: Souhlas a zamítnutí
02:50Postavili bychom to dnes? (4)
Epizoda: Římské akvadukty
03:55Psi a my: Tajemství jednoho přátelství
00:30Největší lži historie (5)
Epizoda: Válka v Iráku
01:45První lidé (5)
Epizoda: Evropa
02:55Sousedské noční můry IV (10)
Epizoda: Bod varu
03:55Země: Základy naší planety (2)
Epizoda: Země
00:30Mimo kontrolu III (3)
Epizoda: Vykolejení vlaku v Brétigny-sur-Orge
01:40Letecké nehody: Přísně tajné III (5)
Epizoda: Nevadský trojúhelník
02:50Válečné továrny (2)
Epizoda: Krupp
03:50Tajné nacistické základny (2)
Epizoda: Maisy: Zasypaná základna
04:45Zázračné lesy
nahoru
05:20Pod hladinou
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:50Yorkshire: Rok v divočině (2)
Epizoda: Léto
07:50Hitlerův kruh zla (6)
Epizoda: Šílenství Rudolfa Hesse
09:00Vetřelci dávnověku XII (8)
Epizoda: Reptiliáni
09:5510 největších tajemství a záhad (12)
Epizoda: Lidské oběti
05:10Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:50Ocelová srdce V (5)
07:50Jak fungují stroje (6)
08:50Obří lodě (6)
Epizoda: Saipem 7000
09:50Zámky proti nacistům
05:10Pod hladinou
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:25Anthony Bourdain: Neznámé končiny IX (7)
Epizoda: Antarktida
07:15Neobjasněné případy NASA (8)
Epizoda: Neuvěřitelná měsíční loupež
08:25Odpočítávání k Apollu (5)
Epizoda: Mercury 7
08:55Odpočítávání k Apollu (6)
Epizoda: Důležití hráči
09:15Neuvěřitelné projekty (7)
Epizoda: Nerozluštěné záhady
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:30Poslední ráje (18)
Epizoda: Nejkrásnější národní parky
07:30Nefertiti: Osamělá královna (2)
Epizoda: Souhlas a zamítnutí
08:35Postavili bychom to dnes? (4)
Epizoda: Římské akvadukty
09:55Apollo: Nový Měsíc
nahoru
10:4010 největších tajemství a záhad (13)
Epizoda: Zakázané vědomosti
11:10Dokonalý úlovek (3)
Epizoda: Chňapal papuánský
12:10Amur: Asijská Amazonka (2)
Epizoda: Černý drak
13:15Velká bitva u Kursku (1)
Epizoda: Kurský oblouk: Operace Citadela
14:25První světová válka v číslech (3)
Epizoda: Cesta do pekel
11:00Dějiny zbraní (7)
Epizoda: Bitvy na moři
12:10Srdcaři na severu (8)
Epizoda: Jak rozesmát pánaboha
12:50Moderní dinosauři (6)
Epizoda: Divoká moře
13:50Záhady muzeí V (5)
14:50Záhadný vesmír (11)
Epizoda: Měsíční Matrix
10:15Záhada hmoty (2)
Epizoda: Neuspořádané prvky
11:35Bear Grylls: Muž vs. divočina VI (7)
Epizoda: Jake Gyllenhaal
12:35Nejkrásnější železnice světa (3)
Epizoda: Wales
13:35Nejkrásnější paláce světa (10)
Epizoda: Lukshmi Villas
14:35Příběh Velké čínské zdi (7)
Epizoda: Zlatý věk obchodu
11:00Tajemství vesmíru IV (1)
Epizoda: Hvězdy smrti
12:00Velké vlakové putování po USA II (7)
Epizoda: Z Red Wing do Portage
13:15Anthony Bourdain: Neznámé končiny XI (2)
Epizoda: New Foundland
14:10Výstavba obrů (7)
Epizoda: Arktický supermost
nahoru
15:25Setkání s grizzlym (2)
Epizoda: Soukromý život medvědů
16:35Jak přežít v divočině (4)
17:40Velké vlakové putování po USA II (7)
Epizoda: Z Red Wing do Portage
18:55Anthony Bourdain: Neznámé končiny XI (2)
Epizoda: New Foundland
15:45Zázračný svět pod hladinou (5)
Epizoda: Mořští obři
16:50Útes plný života (3)
Epizoda: Korálové ostrovy
17:50Divoký Singapur (3)
Epizoda: Ostrovy
18:50Planeta koní (9)
Epizoda: Drezura a triatlon
19:30Planeta koní (10)
Epizoda: Divocí koně
15:40Útočiště: Jak přežít v Alpách (2/2)
Epizoda: 2. část
16:50Přírodní kuriozity Davida Attenborougha III (3)
Epizoda: Natahovací těla
17:20Přírodní kuriozity Davida Attenborougha III (4)
Epizoda: Podivní jedlíci
17:50Divoká roční období (1)
Epizoda: Jaro
18:55Údolí vody a ohně (1)
Epizoda: Období dešťů
15:10Lidé a stroje II (7)
Epizoda: Kolos v přístavu
16:10Guy Martin: Nejrychlejší dodávka světa
17:50Divoké chvíle (7)
Epizoda: Tradice: Jaro a léto 1/2
18:5524 hodin v divočině II (2)
Epizoda: Nový Zéland: Ztracený svět
nahoru
20:00Guy Martin: Nejrychlejší dodávka světa (1)
21:30Výstavba obrů (7)
Epizoda: Arktický supermost
22:30Lidé a stroje II (7)
Epizoda: Kolos v přístavu
23:30Apollo: Nový Měsíc
20:00Stezky světa (3)
21:10Krásy Řecka: Od hor k pobřeží (5)
Epizoda: Východní Makedonie a Thrákie
22:25Planety: Nové obzory (1)
Epizoda: Vnitřní planety
23:30Tajemství vesmíru V (2)
Epizoda: Mars: Nové důkazy o životě
20:00Blitz: Británie v plamenech (1)
21:00Ztracené světy, skryté poklady (1)
Epizoda: Pohřební loď v Sutton Hoo
22:10Země medvědů
23:25Mláďata v divočině (8)
Epizoda: Austrálie
20:00Velcí a malí: Extrémy přírody
21:05Do divočiny: Mongolsko (1)
Epizoda: Kdo přežije v poušti
22:10Zapomenuté megastavby IV (2)
Epizoda: Svědek operace Valkýra
23:15Králové šrotu II (10)
nahoru