Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 17.01.2021
ZOOM 18.01.2021
ZOOM 19.01.2021
ZOOM 20.01.2021
00:45Tajemství vesmíru III (5)
Epizoda: Vzhled mimozemšťanů
01:40Osudný konflikt: Judea a Řím (1)
Epizoda: Vzestup Judeje
02:45Stalinův James Bond
03:45Národní parky Severní Ameriky (5)
Epizoda: Yosemitský národní park
04:40Pod hladinou
00:30Keltové: Krev, železo a oběti (2)
Epizoda: Boj o Galii
01:45Zapomenuté megastavby III (4)
Epizoda: Escobarova zřícenina
02:45Železnice ve Skalistých horách (5)
Epizoda: Sesuvy kamení
03:45Nejdivočejší ostrovy Indonésie (2)
Epizoda: Monzunové deště
04:55Pod hladinou
00:20Život a smrt ve Specnaz
01:50Hitlerova kronika (4)
Epizoda: Vrah
02:55Záhady světových válek III (5)
03:55Martina na konci světa (3)
Epizoda: Pákistán
04:55Pod hladinou
nahoru
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:55Norské domy snů II (2)
07:55Kolosální vzdušná přeprava (2)
08:55Nadměrný náklad (4)
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:30Anthony Bourdain: Neznámé končiny VII (3)
Epizoda: Montana
07:25Kronika programu Apollo (3)
08:25Tajemství vesmíru II (12)
Epizoda: Kosmické střety
09:25Megatovárny (2)
Epizoda: Ford
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Koně velké Rusi (2)
Epizoda: Léto v Kuzomenu a Petrohradu
07:20Osudný konflikt: Judea a Řím (1)
Epizoda: Vzestup Judeje
08:35Stalinův James Bond
09:40Výpravy do vesmíru (3)
Epizoda: Vesmír pro každého
nahoru
10:00Záchod: Globální tabu
11:05Poklady Británie: Vikingové (1)
Epizoda: Nájezdníci
12:15Tatra kolem světa 2 (5)
13:15Aljaška: Rok v divočině (3)
Epizoda: Léto
14:15Akta Tesla (3)
Epizoda: Teslova věž
10:25Úžasná zemská přitažlivost (1/2)
Epizoda: 1. část
11:25Se smrtí v očích (1)
12:25Norské domy snů III (5)
13:25Tajemství světových muzeí III (3)
Epizoda: Královský palác v Madridu
14:25Hitlerův kruh zla (7)
Epizoda: Vzestup a pád Reinharda Heydricha
10:55Tajemství vesmíru III (5)
Epizoda: Vzhled mimozemšťanů
11:55Na střechách měst I (4)
Epizoda: Buenos Aires
13:00Anthony Bourdain: Neznámé končiny VIII (5)
Epizoda: Sečuán
13:55Jak fungují stroje (7)
14:55Obří lodě (7)
Epizoda: Algoma Sault
nahoru
15:20Neuvěřitelné příběhy (41)
15:50Neuvěřitelné příběhy (42)
16:10David Attenborough: Velký bariérový útes (1)
Epizoda: Stavitelé
17:25Svět pod hladinou (13)
Epizoda: Znovuzrození
18:00Veterinář z Yorkshiru VIII (1)
19:00Poslední ráje (8)
Epizoda: Chorvatsko: Z Vis do Dubrovníku
15:40David Attenborough: Zvířecí dynastie (3)
Epizoda: Lev
16:45Yorkshire: Rok v divočině (3)
Epizoda: Podzim
17:45Divoké příběhy (3)
Epizoda: Koalí země
18:50Nezkrotná Indočína (3)
Epizoda: Utajená čínská zahrada
15:55Pěšky po Střední Americe (2)
16:55Ocelová srdce V (6)
17:55Frank a obchod se zvířaty (2)
18:55Africké šelmy (5)
Epizoda: Smečka dorostenců
nahoru
20:00Grónsko s Nikolajem Coster-Waldauem (2)
20:55Anthony Bourdain: Neznámé končiny IX (8)
Epizoda: Portugalsko
21:55Neobjasněné případy NASA (9)
Epizoda: Smrtelný vesmírný blizard
22:55Odpočítávání k Apollu (7)
Epizoda: Pravda, nebo fikce?
23:25Odpočítávání k Apollu (8)
Epizoda: Stálo to za to?
23:55Utajené příběhy českých dějin III (5)
Epizoda: Tajemství pražského poledníku - mystika mariánského sloupu
20:00Nefertiti: Osamělá královna (3)
Epizoda: Obrazoborectví a vzkříšení
21:05Postavili bychom to dnes? (5)
Epizoda: Noemova archa
22:10Šílené kočky
23:15Poslední ráje (19)
Epizoda: Lidské rituály
20:00Země: Základy naší planety (3)
Epizoda: Voda
21:05Do divočiny: Indický ráj (3)
Epizoda: Velké planiny
22:20Planeta sopek
nahoru