Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 17.01.2022
ZOOM 18.01.2022
ZOOM 19.01.2022
ZOOM 20.01.2022
00:45Objevování vesmíru: Síla pokroku (4)
Epizoda: Mezinárodní vesmírná stanice
01:15Objevování vesmíru: Síla pokroku (5)
Epizoda: Jupiter
01:40Vikingské ženy (2)
Epizoda: Jovino dědictví a zkáza Haithabu
02:35Pyramidy: Odhalená tajemství (6)
Epizoda: Abú Rawáš a ztracená pyramida
03:30Veterinář z Bondi Beach X (8)
04:15Divoké příběhy z farmy (2)
Epizoda: Velký úprk
00:00Balkán v plamenech (1)
Epizoda: Vzestup a pád diktátora
00:00Balkán v plamenech (1)
Epizoda: Vzestup a pád diktátora
01:05Británie v barvě (1)
Epizoda: Královská rodina
01:55Zapomenuté megastavby IV (11)
Epizoda: Zóna výbuchu
02:25Zapomenuté megastavby IV (11)
Epizoda: Zóna výbuchu
02:45Příběhy teroru (6)
Epizoda: Ostrov
03:25Příběhy teroru (6)
Epizoda: Ostrov
03:30Napříč Austrálií (1)
Epizoda: Vyprahlé srdce
04:25Tajemství Arktidy (3)
Epizoda: Tajemství delty
00:10Jak vzniká katastrofa (2)
Epizoda: Černobyl a Bhópál
01:00Demolice: Nový Zéland
01:50Poslední Hitlerův útok (3)
Epizoda: Zuřivá obrana
02:20Poslední Hitlerův útok (3)
Epizoda: Zuřivá obrana
02:40Ruská vojenská technika (57)
Epizoda: Tank T-80
03:05Ruská vojenská technika (58)
Epizoda: Tank T-72B3
03:25Ruská vojenská technika (57)
Epizoda: Tank T-80
03:35Frank a gorily (2)
04:25Zrozeni k plavání
04:30Frank a gorily (2)
00:05Hitlerovi mladiství zabijáci
01:05Ruská vojenská technika II (17)
Epizoda: Evoluce výroby tanků
01:35Ruská vojenská technika II (18)
Epizoda: Stíhací letoun SU30SM
02:00Po stopách duchů XIII (2)
02:50Záhadný vesmír (21)
Epizoda: Měsíc Europa
03:35Pět misí týmu SharkCam
04:25Kapří monstra II (4)
Epizoda: Jihoafrická republika
nahoru
05:10Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:55Norské domy snů IV (8)
07:40Tatra kolem světa 2 (8)
08:35Výstavba obrů II (8)
Epizoda: Největší kontejnerová loď světa
09:25Dokonalý vůz (1)
Epizoda: Aston Martin DBS Superleggera
05:10Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:15Zaniklé britské železnice I (6)
Epizoda: Wales
07:00Ticino: Nejjižnější kanton
07:55Jak funguje vesmír V (4)
Epizoda: Život a smrt na Rudé planetě
08:45Tajemný Jupiter
09:40Uvnitř mocných strojů (1)
Epizoda: Jumbo Jet
05:15Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:45Veterinář z Bondi Beach X (8)
07:30Divoké příběhy z farmy (2)
Epizoda: Velký úprk
08:30Vikingské ženy (2)
Epizoda: Jovino dědictví a zkáza Haithabu
09:30Pyramidy: Odhalená tajemství (6)
Epizoda: Abú Rawáš a ztracená pyramida
05:10Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:35Napříč Austrálií (1)
Epizoda: Vyprahlé srdce
07:20Tajemství Arktidy (3)
Epizoda: Tajemství delty
08:15Zapomenuté megastavby IV (11)
Epizoda: Zóna výbuchu
09:05Příběhy teroru (6)
Epizoda: Ostrov
nahoru
10:25Tajuplná Británie (3)
Epizoda: Hadriánův mystický val
11:25Zrození afrických civilizací (6)
Epizoda: Obchod a střet civilizací
12:25Království lesa (3)
Epizoda: V průběhu času
13:25Království králíků
14:25Ripleyho věřte nevěřte (8)
Epizoda: Vášnivá posedlost
10:40Jak postavit horskou dráhu
11:40Zkáza Ďatlovovy výpravy (2)
Epizoda: Badatelé
12:35Domy na konci světa II (9)
Epizoda: Áčko v Dakotě
13:25Posvátná místa (4)
Epizoda: Templáři
14:25Poklady Evropy (6)
Epizoda: Laponsko
10:25Neobjasněné případy NASA IV (6)
11:25Objevování vesmíru: Síla pokroku (4)
Epizoda: Mezinárodní vesmírná stanice
11:55Objevování vesmíru: Síla pokroku (5)
Epizoda: Jupiter
12:30Krása parních vlaků (1)
13:25Bizarní jídla VIII (4)
Epizoda: Šanghaj
14:15Megaopravy (1)
Epizoda: Jaderná elektrárna
10:05Balkán v plamenech (1)
Epizoda: Vzestup a pád diktátora
11:10Británie v barvě (1)
Epizoda: Královská rodina
12:10Veterinář z Yorkshiru IX (2)
13:00Záchranáři divokých zvířat (4)
13:55Jak funguje vesmír VI (9)
Epizoda: Temná minulost Sluneční soustavy
14:55K Plutu a ještě dál
nahoru
15:15Po stopách duchů XIV (7)
Epizoda: Matčina kletba
16:05Záchrana dinosauří ryby
17:10Vodní obři (2)
Epizoda: Největší trnucha na světě
18:00Veterinář z Yorkshiru IX (2)
19:00Záchranáři divokých zvířat (4)
15:35Planeta Země z vesmíru (4)
Epizoda: Ve víru proměn
16:45Tajemné kočky (2)
Epizoda: Lev ve vaší náruči
17:45Král moří
18:55Krásy divokého Holandska (1)
Epizoda: Život v deltě
15:10Génius podle Stephena Hawkinga (1)
Epizoda: Můžeme cestovat v čase?
16:05Norské domy snů V (9)
Epizoda: Oppdal
17:00Ocelová srdce VI (10)
17:50Přežití v divočině II (1)
Epizoda: Život malých tvorů
18:55Území velkých koček (6)
Epizoda: Nová generace
16:00Legendární hotely (2)
Epizoda: Bristol
17:00Anthony Bourdain: Neznámé končiny XII (7)
Epizoda: Bourdainův odkaz
17:50Kouzlo modrých hlubin (4)
Epizoda: Evropa
18:50Velrybí píseň
nahoru
20:00Legendární hotely (2)
Epizoda: Bristol
21:05Anthony Bourdain: Neznámé končiny XII (7)
Epizoda: Bourdainův odkaz
22:05Jak funguje vesmír VI (9)
Epizoda: Temná minulost Sluneční soustavy
22:55K Plutu a ještě dál
20:00Tajemství templářských rytířů (2)
Epizoda: Obchodní impérium
21:05Amerika v barvě II (5)
Epizoda: Americká smetánka
22:10Zvířecí superschopnosti
23:15Pohotovost pro exotická zvířata (3)
Epizoda: Tuk, skrytý nepřítel
20:00Mimořádné zvířecí smysly (2)
Epizoda: Superschopnosti
21:00Divoká Čína (1)
Epizoda: Travnaté pláně
22:05Forenzní vědy (2)
Epizoda: Genetické otisky
23:10Dálnice A8 (11)
20:00Vzdušní válečníci III (2)
Epizoda: CH 47 Chinook
21:05Druhá světová válka: Bitvy o Evropu (3)
Epizoda: Průlom v Normandii
22:10Královna mizející říše
23:20Divoké Švýcarsko (2)
Epizoda: Ticino
nahoru