Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Max

Prima Max 13.06.2021
Prima Max 14.06.2021
Prima Max 15.06.2021
Prima Max 16.06.2021
00:15Kill Bill 2
02:55Letopisy rodu Shannara II (5)
Epizoda: Paranor
03:50Nad zimní krajinou
00:45Doupě zločinu
03:35Letopisy rodu Shannara II (6)
Epizoda: Karmínovci
04:30Nad zimní krajinou
00:40Forrest Gump
03:30Letopisy rodu Shannara II (7)
Epizoda: Černý mág
04:25Nad zimní krajinou
00:35Vycházející slunce
03:15Letopisy rodu Shannara II (8)
Epizoda: Amberle
04:10Nad zimní krajinou
nahoru
05:25Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Bolek a Lolek vyrážejí do světa
Epizoda: Na úpatí Kilimandžára
06:30Bolek a Lolek si hrají
Epizoda: Černá dáma
06:50Max Steel I (11)
Epizoda: Piráti
07:10Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (18)
Epizoda: Rudý tým 1/2
08:15Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (19)
Epizoda: Rudý tým 2/2
09:10Zaprášená tajemství: Vražda v podkroví
05:25Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
07:40Bolek a Lolek vyrážejí do světa
Epizoda: Olympiáda v Mexiku
08:05Max Steel I (12)
Epizoda: Pokračovatel
08:35Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (19)
Epizoda: Rudý tým 2/2
09:25Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (20)
Epizoda: Očista
05:30Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
07:45Bolek a Lolek vyrážejí do světa
Epizoda: V australských stepích
08:10Max Steel I (13)
Epizoda: Zdrcení
08:40Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (20)
Epizoda: Očista
09:30Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (21)
Epizoda: Vzkříšení
05:20Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
06:50Max Steel II (1)
Epizoda: Návrat
07:15Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (21)
Epizoda: Vzkříšení
08:10Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (22)
Epizoda: Havran a labutě
09:15Zrození Planety opic
nahoru
10:55Světáci (čb)
13:15Chuť znovu žít
10:20Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života
12:45Nahoru, dolů
14:55Slečna Fisherová a záhada Hrobky slz
10:25Králové divočiny
12:20Bájní tvorové: Dračí hrobka
14:15Slečna Fisherová a záhada Hrobky slz
11:20Světáci (čb)
13:35Láska prochází žaludkem
nahoru
15:25Nahoru, dolů
17:45Já, knedlíček
17:05Den nezávislosti
16:20Láska prochází žaludkem
18:15Ace Ventura: Zvířecí detektiv
15:25Poslední tah štětcem
17:25Sahara
nahoru
20:00Forrest Gump
22:55Na špatné straně hlavně
20:00Ace Ventura: Zvířecí detektiv
21:50Vycházející slunce
20:00Sahara
22:30Výhrůžky smrtí
20:00Hora mezi námi
22:20Milenci těch druhých
nahoru