Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 04.05.2021
Prima Family 05.05.2021
Prima Family 06.05.2021
Prima Family 07.05.2021
00:00LIKE HOUSE
00:30Námořní vyšetřovací služba XIII (11)
Epizoda: Kolo osudu
01:30Policie Hamburk I (13) -W -AD
Epizoda: Hořící svatební šaty
02:30Policie Hamburk I (14) -W -AD
Epizoda: Srdce jako led
03:35Pohoda u krbu
03:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
00:10Policie v akci -ST -W -AD
01:05Námořní vyšetřovací služba XIII (12)
Epizoda: Sesterské město 1.část
02:00Policie Hamburk I (15) -W -AD
Epizoda: Únos
03:00Policie Hamburk I (16) -W -AD
Epizoda: Lstivá přítelkyně
04:00Prostřeno!
00:00LIKE HOUSE
00:00LIKE HOUSE
00:30Policie v akci -ST -W -AD
01:30Námořní vyšetřovací služba XIII (13)
Epizoda: Déja vu
02:25Policie Hamburk I (17) -W -AD
Epizoda: Chorobná láska
03:20Policie Hamburk I (18) -W -AD
Epizoda: Klam a mam
04:20Prostřeno!
00:10LIKE HOUSE
00:50Policie v akci -ST -W -AD
01:45Námořní vyšetřovací služba XIII (14)
Epizoda: Dekomprese
02:40Policie Hamburk I (19) -W -AD
Epizoda: Nevěra
03:40Policie Hamburk I (20) -W -AD
Epizoda: Otřesy
04:35Prostřeno!
nahoru
06:15Astro Boy I (22)
Epizoda: Legenda o Tohronovi
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (32)
08:50Sestřičky (63) -ST -W -AD
Epizoda: Dvě matky a dva otcové
05:35Pohoda u krbu
05:55Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Astro Boy I (23)
Epizoda: Ztracen v Divnově
07:00Nový den
08:10M*A*S*H (33)
08:50Slunečná (102)
Epizoda: Tajemství
05:02Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Astro Boy I (24)
Epizoda: Invaze mikroméďů
07:00Nový den
08:10M*A*S*H (34)
08:50Sestřičky (64) -ST -W -AD
Epizoda: Krev není voda
05:17Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Astro Boy I (25)
Epizoda: Dolní město
07:00Nový den
08:10M*A*S*H (35)
08:50Slunečná (103)
Epizoda: Princ z Arábie
nahoru
10:10Danielle Steelová: Buď otcem mého dítěte
12:05Walker, Texas Ranger VIII (8) -ST -AD
Epizoda: Zabiják
13:00Policie Hamburk I (15) -W -AD
Epizoda: Únos
14:00Policie Hamburk I (16) -W -AD
Epizoda: Lstivá přítelkyně
10:15Danielle Steelová: Kaleidoskop
12:05Walker, Texas Ranger VIII (9) -ST -AD
Epizoda: Bojuj, nebo zemři
13:00Policie Hamburk I (17) -W -AD
Epizoda: Chorobná láska
14:00Policie Hamburk I (18) -W -AD
Epizoda: Klam a mam
10:10Danielle Steelová: Dvojí tvář požehnání
12:00Walker, Texas Ranger VIII (10) -ST -AD
Epizoda: Chopit se příležitosti
12:55Policie Hamburk I (19) -W -AD
Epizoda: Nevěra
13:55Policie Hamburk I (20) -W -AD
Epizoda: Otřesy
14:55Námořní vyšetřovací služba XIII (14)
Epizoda: Dekomprese
10:15Danielle Steelová: Není větší lásky
12:05Walker, Texas Ranger VIII (11) -ST -AD
Epizoda: Ztráta paměti
13:00Policie Hamburk I (21) -W -AD
Epizoda: Dlouhá cesta zpátky
14:00Policie Hamburk I (22) -W -AD
Epizoda: Karlotta
nahoru
15:00Námořní vyšetřovací služba XIII (12)
Epizoda: Sesterské město 1.část
15:55Policie v akci -ST -W -AD
16:55Krimi zprávy
17:15LIKE HOUSE
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:00Námořní vyšetřovací služba XIII (13)
Epizoda: Déja vu
15:55Policie v akci -ST -W -AD
16:55Krimi zprávy
17:15LIKE HOUSE
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:55Policie v akci -ST -W -AD
16:55Krimi zprávy
17:15LIKE HOUSE
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:00Námořní vyšetřovací služba XIII (15)
Epizoda: React tým
15:55Policie v akci -ST -W -AD
16:55Krimi zprávy
17:15LIKE HOUSE
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Slunečná (102)
Epizoda: Tajemství
21:357 pádů Honzy Dědka
22:50Rozpal to, šéfe!
23:35LIKE HOUSE
20:15Sestřičky (64) -ST -W -AD
Epizoda: Krev není voda
21:35Show Jana Krause
22:35Cesty k úspěchu
22:50Polda IV (16)
Epizoda: Nebezpečná hra
20:15Slunečná (103)
Epizoda: Princ z Arábie
21:30TEMNÝ KRAJ (2) -ST -W -AD
Epizoda: Čarodějnice 2/2
22:55Polda II (5) -ST -W -AD
Epizoda: Páté přikázání
20:15Máme rádi Česko
Epizoda: J. Svěcený, J. Langmajer, R. Krajčo, A. Gondíková, D. Písařovicová, G. Koukalová
22:05Obecná škola
nahoru