Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 12.06.2021
Prima Family 13.06.2021
Prima Family 14.06.2021
Prima Family 15.06.2021
00:25Policie v akci
Epizoda: Zloděj spodního prádla / Znalec / Prasklý chladič / Domácí násilí naruby
01:25Komisař Rex II (2) -ST -W -AD
Epizoda: Stopy po krvi
02:25Policie Hamburk III (24) -W -AD
Epizoda: Milenec z Latinské Ameriky
03:25Policie Hamburk III (25) -W -AD
Epizoda: Knokaut
04:25Prostřeno!
01:25Bastardi 2
03:35Hudson a Rex II (16)
Epizoda: Rodinná záležitost
04:40Jak se staví sen
01:45Špión
04:10Cyklosalon.tv
04:45Hitlerovi bodyguardi (2)
Epizoda: První pokusy o zavraždění Hitlera
00:05LIKE HOUSE
00:35Policie v akci
Epizoda: Zásahovka Havlík / Kasírka a auto 1. část / Kasírka a auto 2. část
01:35Komisař Rex II (3) -ST -W -AD
Epizoda: Smrtící svádění
02:35Policie Hamburk IV (1) -W -AD
Epizoda: Hrdinou na jeden den
03:30Policie Hamburk IV (2) -W -AD
Epizoda: Problémová Nele
04:30Prostřeno!
00:00Policie v akci
Epizoda: Nelegální skládka odpadu / Krást se nemá / Falešný kurýr / Opilec před vjezdem
nahoru
05:07Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Max Steel I (11)
Epizoda: Piráti
06:30Psí život (15)
Epizoda: Nová spolubydlící
06:55Autosalon.tv
07:55Cyklosalon.tv
08:30Hudson a Rex II (16)
Epizoda: Rodinná záležitost
09:25Máme rádi Česko
05:40Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Max Steel I (12)
Epizoda: Pokračovatel
06:40Psí život (16)
Epizoda: Štěně
07:05M*A*S*H (71)
07:45M*A*S*H (72)
08:10Hitlerovi bodyguardi (2)
Epizoda: První pokusy o zavraždění Hitlera
09:20Prima SVĚT
09:55Rozpal to, šéfe!
05:32Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel I (13)
Epizoda: Zdrcení
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (73)
08:45Ohnivý kuře (10)
Epizoda: Cesty Boží jsou nevyzpytatelné
05:12Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel II (1)
Epizoda: Návrat
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (74)
08:45Sestřičky (75) -ST -AD
Epizoda: Dobré mravy
nahoru
11:20Vraždy podle Agathy Christie (7) -W -AD
Epizoda: Nůž na krku
13:25Muž od Sněžné řeky
10:30Prima Mazlíček
11:00PARTIE Terezie Tománkové
11:55Receptář prima nápadů
12:50Libovky Pepy Libického
13:15Vychytávky Ládi Hrušky
14:20Jak se staví sen
10:05Rosamunde Pilcher: Rozervaná srdce -ST -AD
Epizoda: Rozervaná srdce
12:00Walker, Texas Ranger IX (12) -ST -AD
Epizoda: Zoufalé kroky
13:00Policie Hamburk IV (1) -W -AD
Epizoda: Hrdinou na jeden den
14:05Policie Hamburk IV (2) -W -AD
Epizoda: Problémová Nele
10:10Rosamunde Pilcher: Čas poznání -ST -AD
Epizoda: Čas poznání
12:05Walker, Texas Ranger IX (13) -ST -AD
Epizoda: Hraniční ulice
13:05Policie Hamburk IV (3) -W -AD
Epizoda: Velké pokušení
14:05Policie Hamburk IV (4) -W -AD
Epizoda: Bankrot
nahoru
15:40Světáci
17:55Na houpačce
18:40Eva testuje
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:05Princ Bajaja -ST -W -AD
16:55Casting na lásku -ST -W -AD
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:05Komisař Rex II (3) -ST -W -AD
Epizoda: Smrtící svádění
16:15LIKE HOUSE
16:50Policie v akci
Epizoda: Zásahovka Havlík / Kasírka a auto 1. část / Kasírka a auto 2. část
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:05Komisař Rex II (4) -ST -W -AD
Epizoda: Vražedné léto
16:15LIKE HOUSE
16:50Policie v akci
Epizoda: Nelegální skládka odpadu / Krást se nemá / Falešný kurýr / Opilec před vjezdem
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Einstein - Případy nesnesitelného génia (6) -ST -W -AD
Epizoda: Termodynamika
21:30Na špatné straně hlavně
23:25Bez soucitu
20:15Jak básníci čekají na zázrak -ST -W -AD
22:50Doupě zločinu
20:15Sestřičky (75) -ST -AD
Epizoda: Dobré mravy
21:35Poklad z půdy
22:55Policajt nebo spratek (9)
Epizoda: Výpověď
20:15Slunečná (114)
Epizoda: Druhé Vánoce
21:407 pádů Honzy Dědka
22:55Rozpal to, šéfe!
23:30LIKE HOUSE
nahoru