Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 15.01.2021
Prima Family 16.01.2021
Prima Family 17.01.2021
Prima Family 18.01.2021
00:00Policie v akci
Epizoda: BEST OF - Drogy v dronu / Noc na úřadě / Kapsář / Převrácená zetka
00:50Námořní vyšetřovací služba X (8)
Epizoda: Zmizelá
01:45Walker, Texas Ranger V (7) -ST -AD
Epizoda: Kódový název: Vážka
02:40Jake a tlusťoch V (20)
Epizoda: Nedělám nic špatného
03:35Prostřeno!
04:30Jak se staví sen
Epizoda: Třešňákovi / Praha
00:45Walker, Texas Ranger V (8) -ST -AD
Epizoda: Tichý výkřik
01:35Jake a tlusťoch V (21)
Epizoda: Noční můra
02:30Prostřeno!
03:25Jak se staví sen
04:25Jak se staví sen
Epizoda: Syslovi / Česká Lípa
00:05Anglický pacient
03:05Vraždy podle Agathy Christie (4)
Epizoda: Plavý kůň
04:50Svět ve válce (20)
Epizoda: Genocida
nahoru
05:40Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel II (9)
Epizoda: Včera přítel, dneska nepřítel
07:00Nový den
09:15Prostřeno!
05:35Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Max Steel II (10)
Epizoda: Extrémní závod
06:30Marvel Superhrdinové
Epizoda: Maximální nasazení
06:50Meteor Monster Truck (44)
Epizoda: Drž se v rytmu
07:20Meteor Monster Truck (46)
Epizoda: Truck se stěhuje
07:30M*A*S*H (169)
08:05M*A*S*H (170)
08:35M*A*S*H (171)
09:00Autosalon.tv
09:55Partička
05:42Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel II (12)
Epizoda: Závod v poušti
07:00Nový den
09:10M*A*S*H (172)
09:50M*A*S*H (173)
nahoru
10:10M*A*S*H (168)
10:45M*A*S*H (169)
11:15Rosamunde Pilcher: Duch z Cassley
Epizoda: (Rosamunde Pilcher: Das Gespenst von Cassley)
13:00Walker, Texas Ranger V (8) -ST -AD
Epizoda: Tichý výkřik
13:55Jake a tlusťoch V (21)
Epizoda: Noční můra
14:50Policie Hamburk VII (25) -W -AD
Epizoda: Výstřel
10:357 pádů Honzy Dědka
Epizoda: A.Gondíková;M.Etzler;Š.Kozub;E.Farná
11:40Hudson a Rex (11)
Epizoda: Špinavá voda
12:30Milionář mezi námi
Epizoda: Lenka Hlavatá
13:35Vraždy podle Agathy Christie (4)
Epizoda: Plavý kůň
10:20Rosamunde Pilcher: Talisman lásky
12:20Walker, Texas Ranger V (9) -ST -AD
Epizoda: Labutí píseň
13:20Jake a tlusťoch V (22)
Epizoda: Mickey Daytona
14:25Policie Hamburk VII (26) -W -AD
Epizoda: Nevybuchlá bomba
nahoru
15:45Námořní vyšetřovací služba X (9)
Epizoda: Ďábelská trojka
16:40Policie v akci
Epizoda: BEST OF - První pomoc / Cyklista na stromě / Šárka / Útěk od nehody
17:25Krimi zprávy
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Sport
19:50Počasí
19:55SHOWTIME
15:30Skutečné vraždy: Pachatel mezi námi
17:10Cena medu
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Sport
19:50Počasí
19:55SHOWTIME
15:25Námořní vyšetřovací služba X (10)
Epizoda: Radši se měj na pozoru
16:25Policie v akci
Epizoda: BEST OF - Pán si pozná své kolo / Zloděj alkoholik / Kradené auto bez nafty / Dealeři
17:25Krimi zprávy
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Sport
19:50Počasí
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Milionář mezi námi
Epizoda: Lenka Hlavatá
21:25Láska z pasáže
23:00Policie v akci
Epizoda: BEST OF - První pomoc / Cyklista na stromě / Šárka / Útěk od nehody
23:50Námořní vyšetřovací služba X (9)
Epizoda: Ďábelská trojka
20:15Asterix a Obelix: Mise Kleopatra
22:25Zlý časy v El Royale
20:15Sestřičky (35) -ST -W -AD
Epizoda: Krtek
21:30Jak se staví sen - extra
Epizoda: Šimůnková
22:45Hudson a Rex II (12)
Epizoda: Souboj šéfkuchařů
23:45Policie v akci
Epizoda: BEST OF - Pán si pozná své kolo / Zloděj alkoholik / Kradené auto bez nafty / Dealeři
nahoru