Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 16.01.2022
Prima Family 17.01.2022
Prima Family 18.01.2022
Prima Family 19.01.2022
00:30Sněžná past
02:05Ztracen v džungli
04:10Jak se staví sen
00:15Tvář vody
02:25Žraločí jezero
03:55Svět ve válce (6)
Epizoda: Banzai! /Japonsko 1931-42/
04:55Jak se staví sen - extra
00:55Policie v akci
Epizoda: Pomsta na autě / Rukojmí / Mačetová pomsta / Soused rozbil kameru
04:05Jak se staví sen
00:50Policie v akci
Epizoda: Zničená kašna / Maska klauna / Malý lhář / Dědeček na okruhu
01:40Námořní vyšetřovací služba (23)
Epizoda: Pomsta
02:25Jake a tlusťoch V (18)
Epizoda: Nemohu uvěřit, že tě ztratím
03:15Policie Hamburk X (23)
Epizoda: Poslední slova
04:00Jak se staví sen
nahoru
05:00Jak se staví sen
05:46Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Příhody Bolka a Lolka (19)
Epizoda: Zelená stezka
06:25Příhody Bolka a Lolka (20)
Epizoda: Běh
06:40Příhody Bolka a Lolka (21)
Epizoda: Potápění
06:50Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Na pláži
07:00M*A*S*H (73)
07:25M*A*S*H (74)
07:55M*A*S*H (75)
08:20Svět ve válce (6)
Epizoda: Banzai! /Japonsko 1931-42/
09:25Prima SVĚT
09:55Utajené příběhy českých dějin II (2)
Epizoda: Vraždy, sebevraždy a podivná úmrtí rodu habsburského 
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Příhody Bolka a Lolka (22)
Epizoda: Prázdniny na vsi
06:20Příhody Bolka a Lolka (23)
Epizoda: Zimní prázdniny
06:30Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Na pláži
07:00Nový den
07:45SHOWTIME
08:10M*A*S*H (74)
08:35M*A*S*H (75)
09:05M*A*S*H (76)
09:35M*A*S*H (77)
05:25Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Příhody Bolka a Lolka (24)
Epizoda: Ztracená stopa
06:20Příhody Bolka a Lolka (25)
Epizoda: Výcvik psa
06:30Jen počkej, zajíci!
Epizoda: V lunaparku
07:00Nový den
07:50SHOWTIME
08:15M*A*S*H (77)
08:45M*A*S*H (78)
09:15M*A*S*H (79)
09:45DREAM TEAM - Mistři dílny
05:20Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Příhody Bolka a Lolka (26)
Epizoda: Hříbě
06:20Příhody Bolka a Lolka (27)
Epizoda: Na lodi
06:30Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Všechny způsoby, jak chytit zajíce
07:00Nový den
07:55SHOWTIME
08:25M*A*S*H (79)
08:55M*A*S*H (80)
09:25M*A*S*H (81)
09:55Slunečná (154)
Epizoda: Malá službička
nahoru
10:25Šéfem za pár minut
11:00PARTIE Terezie Tománkové
11:55Receptář prima nápadů
12:45Libovky Pepy Libického
13:05Libovky Pepy Libického
13:30Vychytávky Ládi Hrušky
14:10Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Westy / Hodonín
10:05Přešlapy III (5)
11:05Jak se staví sen - extra
Epizoda: Chvojkovi
12:05Walker, Texas Ranger VI (25) -ST -AD
Epizoda: Svatba 1/2
13:00Jake a tlusťoch V (17)
Epizoda: Peníze z nebe
13:55Policie Hamburk X (22)
Epizoda: Klan
14:50Námořní vyšetřovací služba (22)
Epizoda: Slabý článek
11:05Jak se staví sen - extra
12:05Walker, Texas Ranger VII (1) -ST -AD
Epizoda: Svatba 2/2
13:00Jake a tlusťoch V (18)
Epizoda: Nemohu uvěřit, že tě ztratím
13:55Policie Hamburk X (23)
Epizoda: Poslední slova
14:50Námořní vyšetřovací služba (23)
Epizoda: Pomsta
11:057 pádů Honzy Dědka
12:05Walker, Texas Ranger VII (2) -ST -AD
Epizoda: Štvanice
13:00Jake a tlusťoch V (19)
Epizoda: Po celou noc
13:55Policie Hamburk X (24)
Epizoda: Mattes pod palbou
14:50Námořní vyšetřovací služba II (1)
Epizoda: Nevidím zlo
nahoru
15:25Kapitán Exner (2)
Epizoda: Poslední pád mistra Materny
17:00Nestyda -ST -AD
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:50Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Hrádek - Litoměřice
16:55Policie v akci
Epizoda: Pomsta na autě / Rukojmí / Mačetová pomsta / Soused rozbil kameru
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:50Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace People - Praha
16:55Policie v akci
Epizoda: Zničená kašna / Maska klauna / Malý lhář / Dědeček na okruhu
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:50Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Drak - Neratovice
16:55Policie v akci
Epizoda: Řidič s plynovou zbraní / Prázdná peněženka / Knockout na veřejnosti / Předvedení
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Hodinový manžel
22:25Pod vysokým napětím
20:15DREAM TEAM - Mistři dílny
21:40Jak se staví sen - extra
22:40Jak se staví sen - extra
Epizoda: Škvrňovi
23:50Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Hrádek - Litoměřice
20:15Slunečná (154)
Epizoda: Malá službička
21:357 pádů Honzy Dědka
22:407 pádů Honzy Dědka
Epizoda: Dagmar PatrasováVladimír ŠmicerMiloš KřečekMartin DejdarPetr Vacek
23:50Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace People - Praha
20:151. MISE (19)
Epizoda: Hofbauerova milenka
21:35Show Jana Krause
22:40Show Jana Krause
23:50Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Drak - Neratovice
nahoru