Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 16.10.2021
Prima Family 17.10.2021
Prima Family 18.10.2021
Prima Family 19.10.2021
01:00Poslední přežije
02:55Riddick
00:25Světlo mého života
02:55Vraždy podle Agathy Christie (14) -AD
Epizoda: Vražedná melodie
01:05Policie v akci
Epizoda: Autosedačky / Nemohoucí sestra / Nechce být doma
nahoru
05:25Pohoda u krbu
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Gormiti (3)
Epizoda: Udělej to jinak
06:30Psí život (2)
Epizoda: Velké dědictví
06:55Bolek a Lolek
Epizoda: Zkřížené meče
07:10M*A*S*H (202)
07:40M*A*S*H (203)
08:05Druhá světová válka: Cena říše (7)
Epizoda: Bod zlomu
09:15Prima SVĚT
09:50Vařte jako šéf!
Epizoda: Moderní lehká kuchyně
05:05Pohoda u krbu
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:25Gormiti (4)
Epizoda: Stará věž
07:00Nový den
08:15M*A*S*H (204)
08:45M*A*S*H (205)
09:15Přešlapy II (7)
nahoru
10:30Prima Mazlíček
11:00PARTIE Terezie Tománkové
11:45Receptář prima nápadů
12:30Libovky Pepy Libického
12:50Vychytávky Ládi Hrušky
13:50Dvojka na zabití (7)
Epizoda: Tři mušketýři
10:20Tlouštíci
11:30Walker, Texas Ranger IV (22) -ST -AD
Epizoda: V časové tísni
12:30Jake a tlusťoch III (11)
Epizoda: Trocha štěstí pro každého
13:30Policie Hamburk VIII (16) -AD
Epizoda: Kapsáři
14:30Komisař Rex VII (15) -ST -AD
Epizoda: Mrtvá za mřížemi
nahoru
15:05Polda II (8) -ST -AD
Epizoda: Vyhazovy s.r.o.
16:25Všechno nebo nic
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:40Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Scandinavia / Svitavy
16:50Policie v akci
Epizoda: Autosedačky / Nemohoucí sestra / Nechce být doma
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Ženská pomsta
22:15Sejměte Cartera!
20:15Hvězdy nad hlavou (8) -ST -AD
Epizoda: Stěhování
21:35První večeře
22:40Tlouštíci
23:55Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Scandinavia / Svitavy
20:15Slunečná (133)
Epizoda: Bitva o Slunečnou
21:357 pádů Honzy Dědka
22:407 pádů Honzy Dědka
Epizoda: V.FreimanováJ.G.ProcházkaF.Rožek, K.Žbirková a M.Žbirka
23:55Ano, šéfe!
Epizoda: Bohéma Grand Restaurant / Brno
nahoru