Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 11.06.2021
ZOOM 12.06.2021
ZOOM 13.06.2021
ZOOM 14.06.2021
00:15Vetřelci dávnověku XII (8)
Epizoda: Reptiliáni
01:1510 největších tajemství a záhad (12)
Epizoda: Lidské oběti
01:5510 největších tajemství a záhad (13)
Epizoda: Zakázané vědomosti
02:30Tajemství světových muzeí III (2)
Epizoda: Izraelské muzeum
03:30Hitlerův kruh zla (6)
Epizoda: Šílenství Rudolfa Hesse
04:45David Attenborough: Zvířecí dynastie (2)
Epizoda: Tučňák císařský
01:00Dějiny zbraní (7)
Epizoda: Bitvy na moři
02:05Jak fungují stroje (6)
03:05Obří lodě (6)
Epizoda: Saipem 7000
04:05Pěšky po Střední Americe (1)
00:10Neuvěřitelné projekty (7)
Epizoda: Nerozluštěné záhady
01:05Záhada hmoty (2)
Epizoda: Neuspořádané prvky
02:15Neobjasněné případy NASA (8)
Epizoda: Neuvěřitelná měsíční loupež
03:20Odpočítávání k Apollu (5)
Epizoda: Mercury 7
03:50Odpočítávání k Apollu (6)
Epizoda: Důležití hráči
04:15Grónsko s Nikolajem Coster-Waldauem (1)
00:35Tajemství vesmíru IV (1)
Epizoda: Hvězdy smrti
01:35Nefertiti: Osamělá královna (2)
Epizoda: Souhlas a zamítnutí
02:50Postavili bychom to dnes? (4)
Epizoda: Římské akvadukty
03:55Psi a my: Tajemství jednoho přátelství
nahoru
05:34Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:10Africké šelmy III (2)
Epizoda: Smečka a předsudky
07:15Válečné továrny (1)
Epizoda: Německé letectví
08:15Tajné nacistické základny (1)
Epizoda: Guernsey: Opevněný ostrov
09:15Mimo kontrolu III (2)
Epizoda: Thajsko: Pekelná jeskyně
05:15Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Svět pod hladinou (11)
Epizoda: Nadbytek živin
06:45Svět pod hladinou (12)
Epizoda: Světové delikatesy
07:15Akta Tesla (2)
Epizoda: Coloradský experiment
08:15Neuvěřitelné příběhy (39)
08:45Neuvěřitelné příběhy (40)
09:15Válka ve Vietnamu (3)
Epizoda: Na zemi přichází peklo
05:20Pod hladinou
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:50Yorkshire: Rok v divočině (2)
Epizoda: Léto
07:50Hitlerův kruh zla (6)
Epizoda: Šílenství Rudolfa Hesse
09:00Vetřelci dávnověku XII (8)
Epizoda: Reptiliáni
09:5510 největších tajemství a záhad (12)
Epizoda: Lidské oběti
05:10Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:50Ocelová srdce V (5)
07:50Jak fungují stroje (6)
08:50Obří lodě (6)
Epizoda: Saipem 7000
09:50Zámky proti nacistům
nahoru
10:30Letecké nehody: Přísně tajné III (4)
Epizoda: Nouzové přistání
11:35Divoké Švýcarsko (4)
Epizoda: Zima ve Švýcarských Alpách
12:50Zvířecí smysly (5)
Epizoda: Super smysly
13:20Zvířecí smysly (6)
Epizoda: Lidé versus zvířata
13:50Největší lži historie (15)
Epizoda: Nemoc šílených krav
10:30SS: Hitlerova zločinná elita (2)
11:50Divoké chvíle (6)
Epizoda: Zábavná setkání 2/2
12:5524 hodin v divočině II (1)
Epizoda: Indické léto
13:55Zapomenuté megastavby IV (1)
Epizoda: Katastrofa v poušti
14:55Králové šrotu II (9)
10:4010 největších tajemství a záhad (13)
Epizoda: Zakázané vědomosti
11:10Dokonalý úlovek (3)
Epizoda: Chňapal papuánský
12:10Amur: Asijská Amazonka (2)
Epizoda: Černý drak
13:15Velká bitva u Kursku (1)
Epizoda: Kurský oblouk: Operace Citadela
14:25První světová válka v číslech (3)
Epizoda: Cesta do pekel
11:00Dějiny zbraní (7)
Epizoda: Bitvy na moři
12:10Srdcaři na severu (8)
Epizoda: Jak rozesmát pánaboha
12:50Moderní dinosauři (6)
Epizoda: Divoká moře
13:50Záhady muzeí V (5)
14:50Záhadný vesmír (11)
Epizoda: Měsíční Matrix
nahoru
15:00Tajemství ukrytá v ledu
16:05Megazoo (10)
17:05Mláďata v divočině (7)
Epizoda: Hory
18:15Srdcaři na severu (8)
Epizoda: Jak rozesmát pánaboha
18:55Moderní dinosauři (6)
Epizoda: Divoká moře
16:00Louka: Ztracený ráj
18:00Bear Grylls: Muž vs. divočina VI (7)
Epizoda: Jake Gyllenhaal
19:00Nejkrásnější železnice světa (3)
Epizoda: Wales
15:25Setkání s grizzlym (2)
Epizoda: Soukromý život medvědů
16:35Jak přežít v divočině (4)
17:40Velké vlakové putování po USA II (7)
Epizoda: Z Red Wing do Portage
18:55Anthony Bourdain: Neznámé končiny XI (2)
Epizoda: New Foundland
15:45Zázračný svět pod hladinou (5)
Epizoda: Mořští obři
16:50Útes plný života (3)
Epizoda: Korálové ostrovy
17:50Divoký Singapur (3)
Epizoda: Ostrovy
18:50Planeta koní (9)
Epizoda: Drezura a triatlon
19:30Planeta koní (10)
Epizoda: Divocí koně
nahoru
20:00Zázračný svět pod hladinou (5)
Epizoda: Mořští obři
21:00Útes plný života (3)
Epizoda: Korálové ostrovy
22:00Záhady muzeí V (5)
22:55Záhadný vesmír (11)
Epizoda: Měsíční Matrix
23:55Zámky proti nacistům
20:00Útočiště: Jak přežít v Alpách (2/2)
Epizoda: 2. část
21:10Přírodní kuriozity Davida Attenborougha III (3)
Epizoda: Natahovací těla
21:40Přírodní kuriozity Davida Attenborougha III (4)
Epizoda: Podivní jedlíci
22:05Nejkrásnější paláce světa (10)
Epizoda: Lukshmi Villas
23:10Příběh Velké čínské zdi (7)
Epizoda: Zlatý věk obchodu
20:00Guy Martin: Nejrychlejší dodávka světa (1)
21:30Výstavba obrů (7)
Epizoda: Arktický supermost
22:30Lidé a stroje II (7)
Epizoda: Kolos v přístavu
23:30Apollo: Nový Měsíc
20:00Stezky světa (3)
21:10Krásy Řecka: Od hor k pobřeží (5)
Epizoda: Východní Makedonie a Thrákie
22:25Planety: Nové obzory (1)
Epizoda: Vnitřní planety
23:30Tajemství vesmíru V (2)
Epizoda: Mars: Nové důkazy o životě
nahoru