Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 13.10.2021
ZOOM 14.10.2021
ZOOM 15.10.2021
ZOOM 16.10.2021
00:00Příběhy bouří (3)
00:05Zapomenuté megastavby IV (8)
Epizoda: Za nepřátelskou linií
00:45Nejdivočejší přežití (2)
01:05Příběhy teroru (3)
Epizoda: Olympiáda
01:35Zoo Taronga (2)
02:05Válka ve Vietnamu (10)
Epizoda: Tíha vzpomínek
02:20Záchrana divokých medvědů (3)
02:45Práce v divočině (18)
03:20Druhá světová válka v číslech (7)
Epizoda: Spojenci vracejí úder
03:35Nejlepší přítel psa (8)
04:00Veterinář z Yorkshiru (3)
04:25Ptačí inteligence bez hranic
00:00Příběhy bouří (4)
00:00Příběhy bouří (4)
00:45Nejdivočejší přežití (3)
01:10Ruská vojenská technika (51)
Epizoda: Výsadkáři
01:35Zoo Taronga (3)
01:40Ruská vojenská technika (52)
Epizoda: Vojenské letectvo
02:10Záhady muzeí V (1)
02:25Záchrana divokých medvědů (4)
02:50Práce v divočině (19)
03:05Záhadný vesmír (7)
Epizoda: Vesmírní technologové
03:40Nejlepší přítel psa (9)
04:05Veterinář z Yorkshiru (4)
04:10Zázračný svět pod hladinou (1)
Epizoda: Hluboko ve vnitrozemí
00:00Příběhy bouří (5)
00:00Příběhy bouří (5)
00:30Záhady muzeí V (12)
00:45Nejdivočejší přežití (4)
01:30Záhadný vesmír (18)
Epizoda: Černá planeta
01:35Zoo Taronga (4)
02:25Záchrana divokých medvědů (5)
02:30Nejkrásnější paláce světa (6)
Epizoda: Edinburský hrad
02:50Práce v divočině (20)
03:30Příběh Velké čínské zdi (3)
Epizoda: Dynastie Chan 1/2
03:40Nejlepší přítel psa (10)
04:05Veterinář z Yorkshiru (5)
04:40Láska v přírodě (3)
Epizoda: V africké savaně
00:10Podivné zázraky přírody (6)
01:00Nejdivočejší přežití (5)
01:50Zoo Taronga (5)
01:55Výstavba obrů (3)
Epizoda: Sportovní stadion
02:40Záchrana divokých medvědů (6)
02:55Lidé a stroje II (3)
Epizoda: Giganti na poli
03:05Práce v divočině (1)
03:50Nejlepší přítel psa (11)
03:55Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz (4)
04:20Veterinář z Yorkshiru (6)
00:00David Attenborough: Mravenčí hora
nahoru
05:00Psí hlídka - Škola štěňat (7)
05:25Zoo Taronga (10)
05:40Pod hladinou
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:10Australská mega zoo (2)
06:20Mláďata v divočině (3)
Epizoda: Africká savana
07:00Práce v divočině (13)
07:20Největší lži historie (11)
Epizoda: Tabák s.r.o.
07:45Charlieho včelí farma (5)
08:35Berlín 1945 (2/3)
Epizoda: 2/3
08:40Veterinář z Yorkshiru (2)
09:30Australská mega zoo (8)
09:45Jak funguje vesmír V (1)
Epizoda: Tajemství deváté planety
05:10Psí hlídka - Škola štěňat (8)
05:15Pod hladinou
05:40Zoo Taronga (11)
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:25Australská mega zoo (3)
07:00Do divočiny: Chile (1)
Epizoda: Na konci Země
07:10Práce v divočině (14)
08:00Charlieho včelí farma (6)
08:05Mimo kontrolu III (9)
Epizoda: 1999: Bouře století
08:55Veterinář z Yorkshiru (3)
09:05Králové šrotu II (5)
09:40Australská mega zoo (9)
05:00Psí hlídka - Škola štěňat (9)
05:25Zoo Taronga (12)
05:32Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Jak přežít v divočině (1)
06:15Australská mega zoo (4)
07:00Práce v divočině (15)
07:05Válka ve Vietnamu (10)
Epizoda: Tíha vzpomínek
07:50Charlieho včelí farma (7)
08:25Druhá světová válka v číslech (7)
Epizoda: Spojenci vracejí úder
08:45Veterinář z Yorkshiru (4)
09:25Zapomenuté megastavby IV (8)
Epizoda: Za nepřátelskou linií
09:30Australská mega zoo (10)
05:00Práce v divočině (11)
05:05Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
05:50Práce v divočině (12)
06:05Pod hladinou
06:25Zrození oceánu (1/2)
Epizoda: (1/2)
06:35Práce v divočině (13)
07:25Práce v divočině (14)
07:30Záhady muzeí V (1)
08:15Práce v divočině (15)
08:30Záhadný vesmír (7)
Epizoda: Vesmírní technologové
09:05Práce v divočině (17)
09:30Vzdušní válečníci VIII (4)
Epizoda: Stíhačky F?18
09:50Práce v divočině (18)
nahoru
10:15Kouzelná Austrálie (1)
10:45Tajemství vesmíru V (8)
Epizoda: Temná budoucnost Slunce
11:10Divoká Kanada (3)
11:45Zaniklé britské železnice I (3)
Epizoda: Dartmoor
12:10Velkolepá Afrika (3)
12:45Nový Zéland
13:00Charlieho včelí farma (6)
13:50Výstavba obrů III (8)
Epizoda: Ledoborec REV Ocean
13:55Říční monstra (7)
14:50CRISPR: Genetické inženýrství
10:10Sága Vikingů (4)
Epizoda: Vikingská království
10:30Kouzelná Austrálie (2)
11:10Pyramidy: Odhalená tajemství (3)
Epizoda: Falešná pyramida v Medúmu
11:25Divoká Kanada (4)
12:10Veterinář z Bondi Beach X (5)
12:20Velkolepá Afrika (4)
13:10Záchranáři divokých zvířat: Nový Zéland (4)
13:15Charlieho včelí farma (7)
14:10Říční monstra (1)
14:25Neobjasněné případy NASA IV (3)
10:15Kouzelná Austrálie (3)
10:25Příběhy teroru (3)
Epizoda: Olympiáda
11:15Americká Arktida - ohrožené útočiště
11:25Příběhy středomořského lesa (2)
Epizoda: Skrytí obyvatelé Sierry Moreny
12:05Velkolepá Afrika (5)
12:30Do divočiny: Korea (2)
Epizoda: Za hranicemi
13:00Charlieho včelí farma (8)
13:45Tajemství železnic (5)
Epizoda: První moderní železnice
13:55Říční monstra (2)
14:45Tajemná Čína (1)
Epizoda: Hrobka nefritového obleku
14:50Australská mega zoo (9)
10:40Ruská vojenská technika (51)
Epizoda: Výsadkáři
11:15Ruská vojenská technika (52)
Epizoda: Vojenské letectvo
11:30Práce v divočině (20)
11:50Ostrov monzunů (6)
Epizoda: Život na křídlech
12:20Charlieho včelí farma (4)
12:50Zrozeni k běhu
13:15Charlieho včelí farma (5)
13:55Zapomenuté megastavby IV (19)
Epizoda: Lidská zoo
14:10Charlieho včelí farma (5)
14:55Demolice: Nový Zéland II (5)
nahoru
15:35Veterinář z Yorkshiru (2)
16:00Bear Grylls: Bod zlomu (5)
16:20Práce v divočině (13)
17:00Domy na konci světa II (6)
Epizoda: Dům snů z kontejneru
17:10Divoká Kanada (2)
17:50Ostrov monzunů (6)
Epizoda: Život na křídlech
18:05Říční monstra (7)
18:55Zrozeni k běhu
19:00Mazlíčci predátoři (8)
19:55Území velkých koček (2)
15:00Australská mega zoo (8)
15:25Objevování vesmíru: Velké milníky (11)
Epizoda: Začátek konce
15:50Veterinář z Yorkshiru (3)
15:55Objevování vesmíru: Velké milníky (12)
Epizoda: Program raketoplánů
16:25Thajsko z výšky (2)
16:35Práce v divočině (14)
17:25Divoká Kanada (3)
17:35Bizarní jídla VIII (1)
Epizoda: Madrid
18:00Podivní žraloci: Největší hity
18:20Říční monstra (1)
18:55Kapří monstra II (1)
Epizoda: Texaská bizoní ryba
19:10Mazlíčci predátoři (9)
19:55Zachraňte žraloky (1)
15:35Veterinář z Yorkshiru (4)
15:45Tajný život krav (1)
Epizoda: Samuřin svět
16:20Práce v divočině (15)
16:55Záchranáři divokých zvířat (1)
17:10Divoká Kanada (4)
17:50Cesta života (2)
Epizoda: Životní lekce
18:05Říční monstra (2)
18:55Panda červená: Himálajské tajemství
19:00Mazlíčci predátoři (10)
19:50Divoká Austrálie (3)
15:05Atlantik - nejdivočejší oceán na planetě (1)
15:25Demolice: Nový Zéland II (6)
15:55Jak přežít v Amazonii (5)
Epizoda: Období sucha
16:00Atlantik - nejdivočejší oceán na planetě (2)
16:50Atlantik - nejdivočejší oceán na planetě (3)
16:55Divoká Latinská Amerika (2)
Epizoda: Opičí ostrov
17:45V obklíčení: Žraloci z ostrova Ascension
17:55Norské domy snů IV (6)
18:35Nigel Marven: Divoká Střední Amerika (4)
18:55Tatra kolem světa 2 (6)
19:25Divoký Nový Zéland (1)
nahoru
20:00Jak přežít v Amazonii (5)
Epizoda: Období sucha
20:45Veterinář z Yorkshiru (3)
21:00Divoká Latinská Amerika (2)
Epizoda: Opičí ostrov
21:30Říční monstra (7)
22:00Zapomenuté megastavby IV (19)
Epizoda: Lidská zoo
22:25Říční monstra (1)
23:10Demolice: Nový Zéland II (5)
23:15Tajemná planeta Země (3)
23:35Demolice: Nový Zéland II (6)
20:00Přední linie (7)
Epizoda: Iwodžima
20:45Veterinář z Yorkshiru (4)
21:15Ruská vojenská technika II (11)
Epizoda: MiG-29K: FORSÁŽ
21:30Říční monstra (1)
21:45Ruská vojenská technika II (12)
Epizoda: Televizní průkopník
22:15Lemuří ostrov (2)
Epizoda: Pod tlakem
22:25Říční monstra (2)
23:15Tajemná planeta Země (4)
23:25Území velkých koček (2)
Epizoda: Sesterské pouto
20:00Kouzlo modrých hlubin (1)
Epizoda: Asie
20:45Veterinář z Yorkshiru (5)
20:55Tajemství lodních vraků (5)
Epizoda: Nizozemský Titanic
21:30Říční monstra (2)
21:55Po stopách duchů XIII (10)
22:25Říční monstra (3)
22:55Záhady muzeí VI (7)
23:15Podivné zázraky přírody (5)
23:50Hitler versus Picasso
20:00Království lesa (1)
Epizoda: Doba ledová
20:25Divoký Nový Zéland (2)
21:05Neuvěřitelná planeta (11)
Epizoda: Kolébka lidstva, Cano Cristales a Ďáblovy kuličky
21:20Podivné zázraky přírody (3)
22:10Tajuplná Británie (1)
Epizoda: Čarodějnice a démoni
23:05Nejjedovatější zvířata světa (2)
23:20Zrození afrických civilizací (4)
Epizoda: Města
nahoru