Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 14.10.2021
ZOOM 15.10.2021
ZOOM 16.10.2021
ZOOM 17.10.2021
00:00David Attenborough: Mravenčí hora
00:00David Attenborough: Mravenčí hora
00:30Výstavba obrů II (6)
Epizoda: Mrakodrap Wanda Vista
00:55Pravidla Serengeti
01:30Hranice lidského těla (6)
Epizoda: Benin
01:45Nejdivočejší přežití (6)
02:35Zoo Taronga (6)
02:40Nebe dokořán (2)
Epizoda: Skandinávie
03:25Záchrana divokých medvědů (7)
03:50Majestátní mosty (4)
Epizoda: Ocelové mosty
04:35Nejlepší přítel psa (12)
00:00Jak funguje vesmír V (2)
Epizoda: Nejnebezpečnější místa ve vesmíru
nahoru
05:00Psí hlídka - Škola štěňat (10)
05:05Pod hladinou
05:20Pravidla Serengeti
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:15Přírodní kuriozity Davida Attenborougha II (5)
Epizoda: Špatná pověst
06:45Přírodní kuriozity Davida Attenborougha II (6)
Epizoda: Šokující smysly
07:00Hledání Sultána
07:10Nejkrásnější paláce světa (6)
Epizoda: Edinburský hrad
07:45Hon na ruského tygra
08:10Příběh Velké čínské zdi (3)
Epizoda: Dynastie Chan 1/2
08:45Mizející králové: Lvi Namibu
09:15Záhady muzeí V (12)
09:35Mizející králové: Lvi Namibu II
nahoru
10:15Záhadný vesmír (18)
Epizoda: Černá planeta
10:30Svět přírody - Jaguáři: Brazilské super kočky
11:15Podivní žraloci: Největší hity
11:25Nemocnice pro slony (1)
12:10Nemocnice pro slony (2)
12:15Kapří monstra II (1)
Epizoda: Texaská bizoní ryba
13:00Záchrana tichomořské divočiny (2)
13:25Přední linie (7)
Epizoda: Iwodžima
14:00Počasí v kanadské divočině (2)
14:40Ruská vojenská technika II (11)
Epizoda: MiG-29K: FORSÁŽ
14:55Divoká Kanada II (1)
nahoru
15:10Ruská vojenská technika II (12)
Epizoda: Televizní průkopník
15:45Lemuří ostrov (2)
Epizoda: Pod tlakem
15:50Divoká Kanada II (2)
16:45Divoká Kanada II (3)
16:50Území velkých koček (2)
Epizoda: Sesterské pouto
17:40Divoká Kanada II (4)
17:55Zaniklé britské železnice I (4)
Epizoda: Jezerní oblast
18:40Říční monstra (2)
18:55Úžasná Albánie (1)
Epizoda: Sever: Z hor do hlavního města
19:30Říční monstra (3)
nahoru
20:00Bear Grylls: Bod zlomu (6)
20:20Říční monstra (4)
21:00Domy na konci světa II (7)
Epizoda: Hřeben v Coloradu
21:15Říční monstra (5)
21:50Největší stadion na světě
Epizoda: Největší stadion na světě
22:05Říční monstra (6)
22:55Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem (6)
23:45Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem (7)
nahoru