Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 15.10.2021
ZOOM 16.10.2021
ZOOM 17.10.2021
ZOOM 18.10.2021
00:00Příběhy bouří (5)
00:30Záhady muzeí V (12)
00:45Nejdivočejší přežití (4)
01:30Záhadný vesmír (18)
Epizoda: Černá planeta
01:35Zoo Taronga (4)
02:25Záchrana divokých medvědů (5)
02:30Nejkrásnější paláce světa (6)
Epizoda: Edinburský hrad
02:50Práce v divočině (20)
03:30Příběh Velké čínské zdi (3)
Epizoda: Dynastie Chan 1/2
03:40Nejlepší přítel psa (10)
04:05Veterinář z Yorkshiru (5)
04:40Láska v přírodě (3)
Epizoda: V africké savaně
00:10Podivné zázraky přírody (6)
01:00Nejdivočejší přežití (5)
01:50Zoo Taronga (5)
01:55Výstavba obrů (3)
Epizoda: Sportovní stadion
02:40Záchrana divokých medvědů (6)
02:55Lidé a stroje II (3)
Epizoda: Giganti na poli
03:05Práce v divočině (1)
03:50Nejlepší přítel psa (11)
03:55Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz (4)
04:20Veterinář z Yorkshiru (6)
00:00David Attenborough: Mravenčí hora
00:00David Attenborough: Mravenčí hora
00:30Výstavba obrů II (6)
Epizoda: Mrakodrap Wanda Vista
00:55Pravidla Serengeti
01:30Hranice lidského těla (6)
Epizoda: Benin
01:45Nejdivočejší přežití (6)
02:35Zoo Taronga (6)
02:40Nebe dokořán (2)
Epizoda: Skandinávie
03:25Záchrana divokých medvědů (7)
03:50Majestátní mosty (4)
Epizoda: Ocelové mosty
04:35Nejlepší přítel psa (12)
00:00Jak funguje vesmír V (2)
Epizoda: Nejnebezpečnější místa ve vesmíru
00:00Jak funguje vesmír V (2)
Epizoda: Nejnebezpečnější místa ve vesmíru
00:35Nejdivočejší přežití (7)
01:00Měsíc: Naše brána do vesmíru
01:25Zoo Taronga (7)
02:05Největší lži historie (12)
Epizoda: Skandál s odposlechy Elysejského paláce
02:10Záchrana divokých medvědů (8)
02:35Práce v divočině (3)
03:10Berlín 1945 (3/3)
Epizoda: 3/3
03:25Nejlepší přítel psa (1)
03:50Nejlepší přítel psa (2)
04:15Veterinář z Yorkshiru (8)
04:25Megazoo (7)
nahoru
05:00Psí hlídka - Škola štěňat (9)
05:25Zoo Taronga (12)
05:32Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Jak přežít v divočině (1)
06:15Australská mega zoo (4)
07:00Práce v divočině (15)
07:05Válka ve Vietnamu (10)
Epizoda: Tíha vzpomínek
07:50Charlieho včelí farma (7)
08:25Druhá světová válka v číslech (7)
Epizoda: Spojenci vracejí úder
08:45Veterinář z Yorkshiru (4)
09:25Zapomenuté megastavby IV (8)
Epizoda: Za nepřátelskou linií
09:30Australská mega zoo (10)
05:00Práce v divočině (11)
05:05Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
05:50Práce v divočině (12)
06:05Pod hladinou
06:25Zrození oceánu (1/2)
Epizoda: (1/2)
06:35Práce v divočině (13)
07:25Práce v divočině (14)
07:30Záhady muzeí V (1)
08:15Práce v divočině (15)
08:30Záhadný vesmír (7)
Epizoda: Vesmírní technologové
09:05Práce v divočině (17)
09:30Vzdušní válečníci VIII (4)
Epizoda: Stíhačky F?18
09:50Práce v divočině (18)
05:00Psí hlídka - Škola štěňat (10)
05:05Pod hladinou
05:20Pravidla Serengeti
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:15Přírodní kuriozity Davida Attenborougha II (5)
Epizoda: Špatná pověst
06:45Přírodní kuriozity Davida Attenborougha II (6)
Epizoda: Šokující smysly
07:00Hledání Sultána
07:10Nejkrásnější paláce světa (6)
Epizoda: Edinburský hrad
07:45Hon na ruského tygra
08:10Příběh Velké čínské zdi (3)
Epizoda: Dynastie Chan 1/2
08:45Mizející králové: Lvi Namibu
09:15Záhady muzeí V (12)
09:35Mizející králové: Lvi Namibu II
05:05Psí hlídka - Škola štěňat (10)
05:30Pod hladinou
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:20Australská mega zoo (5)
06:50Japonská výprava s Guyem Martinem (2/2)
Epizoda: 2. část
07:05Práce v divočině (16)
07:55Výstavba obrů (3)
Epizoda: Sportovní stadion
08:50Veterinář z Yorkshiru (5)
08:55Lidé a stroje II (3)
Epizoda: Giganti na poli
09:35Australská mega zoo (1)
09:55Hitler versus Picasso
nahoru
10:15Kouzelná Austrálie (3)
10:25Příběhy teroru (3)
Epizoda: Olympiáda
11:15Americká Arktida - ohrožené útočiště
11:25Příběhy středomořského lesa (2)
Epizoda: Skrytí obyvatelé Sierry Moreny
12:05Velkolepá Afrika (5)
12:30Do divočiny: Korea (2)
Epizoda: Za hranicemi
13:00Charlieho včelí farma (8)
13:45Tajemství železnic (5)
Epizoda: První moderní železnice
13:55Říční monstra (2)
14:45Tajemná Čína (1)
Epizoda: Hrobka nefritového obleku
14:50Australská mega zoo (9)
10:40Ruská vojenská technika (51)
Epizoda: Výsadkáři
11:15Ruská vojenská technika (52)
Epizoda: Vojenské letectvo
11:30Práce v divočině (20)
11:50Ostrov monzunů (6)
Epizoda: Život na křídlech
12:20Charlieho včelí farma (4)
12:50Zrozeni k běhu
13:15Charlieho včelí farma (5)
13:55Zapomenuté megastavby IV (19)
Epizoda: Lidská zoo
14:10Charlieho včelí farma (5)
14:55Demolice: Nový Zéland II (5)
10:15Záhadný vesmír (18)
Epizoda: Černá planeta
10:30Svět přírody - Jaguáři: Brazilské super kočky
11:15Podivní žraloci: Největší hity
11:25Nemocnice pro slony (1)
12:10Nemocnice pro slony (2)
12:15Kapří monstra II (1)
Epizoda: Texaská bizoní ryba
13:00Záchrana tichomořské divočiny (2)
13:25Přední linie (7)
Epizoda: Iwodžima
14:00Počasí v kanadské divočině (2)
14:40Ruská vojenská technika II (11)
Epizoda: MiG-29K: FORSÁŽ
14:55Divoká Kanada II (1)
10:20Wales: Země divočiny (1)
11:15Divoká Kanada II (1)
12:00Cesta života (2)
Epizoda: Životní lekce
12:10Tajný život slonů (1)
13:00Panda červená: Himálajské tajemství
13:55Říční monstra (3)
14:05Po stopách duchů XIII (10)
14:50Australská mega zoo (10)
nahoru
15:35Veterinář z Yorkshiru (4)
15:45Tajný život krav (1)
Epizoda: Samuřin svět
16:20Práce v divočině (15)
16:55Záchranáři divokých zvířat (1)
17:10Divoká Kanada (4)
17:50Cesta života (2)
Epizoda: Životní lekce
18:05Říční monstra (2)
18:55Panda červená: Himálajské tajemství
19:00Mazlíčci predátoři (10)
19:50Divoká Austrálie (3)
15:05Atlantik - nejdivočejší oceán na planetě (1)
15:25Demolice: Nový Zéland II (6)
15:55Jak přežít v Amazonii (5)
Epizoda: Období sucha
16:00Atlantik - nejdivočejší oceán na planetě (2)
16:50Atlantik - nejdivočejší oceán na planetě (3)
16:55Divoká Latinská Amerika (2)
Epizoda: Opičí ostrov
17:45V obklíčení: Žraloci z ostrova Ascension
17:55Norské domy snů IV (6)
18:35Nigel Marven: Divoká Střední Amerika (4)
18:55Tatra kolem světa 2 (6)
19:25Divoký Nový Zéland (1)
15:10Ruská vojenská technika II (12)
Epizoda: Televizní průkopník
15:45Lemuří ostrov (2)
Epizoda: Pod tlakem
15:50Divoká Kanada II (2)
16:45Divoká Kanada II (3)
16:50Území velkých koček (2)
Epizoda: Sesterské pouto
17:40Divoká Kanada II (4)
17:55Zaniklé britské železnice I (4)
Epizoda: Jezerní oblast
18:40Říční monstra (2)
18:55Úžasná Albánie (1)
Epizoda: Sever: Z hor do hlavního města
19:30Říční monstra (3)
15:05Záhady muzeí VI (7)
15:35Veterinář z Yorkshiru (5)
16:00Kouzlo modrých hlubin (1)
Epizoda: Asie
16:20Práce v divočině (16)
17:00Tajemství lodních vraků (5)
Epizoda: Nizozemský Titanic
17:10Počasí v kanadské divočině (2)
17:55Veterinář z Bondi Beach X (6)
18:10Říční monstra (3)
18:55Záchranáři divokých zvířat: Nový Zéland (5)
19:00Mazlíčci predátoři (11)
19:50Afričtí noční lovci
nahoru
20:00Kouzlo modrých hlubin (1)
Epizoda: Asie
20:45Veterinář z Yorkshiru (5)
20:55Tajemství lodních vraků (5)
Epizoda: Nizozemský Titanic
21:30Říční monstra (2)
21:55Po stopách duchů XIII (10)
22:25Říční monstra (3)
22:55Záhady muzeí VI (7)
23:15Podivné zázraky přírody (5)
23:50Hitler versus Picasso
20:00Království lesa (1)
Epizoda: Doba ledová
20:25Divoký Nový Zéland (2)
21:05Neuvěřitelná planeta (11)
Epizoda: Kolébka lidstva, Cano Cristales a Ďáblovy kuličky
21:20Podivné zázraky přírody (3)
22:10Tajuplná Británie (1)
Epizoda: Čarodějnice a démoni
23:05Nejjedovatější zvířata světa (2)
23:20Zrození afrických civilizací (4)
Epizoda: Města
20:00Bear Grylls: Bod zlomu (6)
20:20Říční monstra (4)
21:00Domy na konci světa II (7)
Epizoda: Hřeben v Coloradu
21:15Říční monstra (5)
21:50Největší stadion na světě
Epizoda: Největší stadion na světě
22:05Říční monstra (6)
22:55Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem (6)
23:45Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem (7)
20:00Laos z výšky
20:45Veterinář z Yorkshiru (6)
21:05Bizarní jídla VIII (2)
Epizoda: Senegal
21:30Říční monstra (3)
22:00Neobjasněné případy NASA IV (4)
22:25Říční monstra (4)
23:10Objevování vesmíru: Velké milníky (13)
Epizoda: Konec raketoplánů
23:15Afričtí noční lovci
23:40Objevování vesmíru: Síla pokroku (1)
Epizoda: Nosné rakety
nahoru