Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 14.01.2021
ZOOM 15.01.2021
ZOOM 16.01.2021
ZOOM 17.01.2021
00:00Bitva o Normandii: 85 dní v pekle
01:00Hitlerova mládež (1)
Epizoda: Dětská armáda nacistů
02:00Hon na Hitlera III (7)
Epizoda: Terč
02:50Podivuhodná věda (24)
Epizoda: Útok ze Slunce
03:45Divoký život na pobřeží
04:50Pod hladinou
00:45Neuvěřitelné příběhy (19)
01:15Neuvěřitelné příběhy (20)
01:40Neobjasněná akta Egypta (10)
Epizoda: Úpadek a pád
02:40Utajené příběhy českých dějin II (3)
Epizoda: Martine Šmíde, nikdy nezapomeneme!
03:10Utajené příběhy českých dějin II (4)
Epizoda: Jan Kefer - magií proti Hitlerovi
03:35Šestnáct nohou
04:45Pod hladinou
00:25Poklady Británie: Vikingové (1)
Epizoda: Nájezdníci
01:25Kolosální vzdušná přeprava (2)
02:25Nadměrný náklad (4)
03:25Bear Grylls: Muž vs. divočina V (10)
Epizoda: Norsko: Na hraně přežití
04:25Pod hladinou
00:50Úžasná zemská přitažlivost (1/2)
Epizoda: 1. část
nahoru
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
07:00Nejdivočejší ostrovy Indonésie (1)
Epizoda: Království obrů
08:00Dinosauří ozvěna
09:05Zapomenuté megastavby III (3)
Epizoda: Tunel do podsvětí
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:55Martina na konci světa (2)
Epizoda: Japonsko
07:55Neznámé krajiny (7)
Epizoda: Hořejší jezero
08:50Záhady světových válek III (4)
09:50Lesy na prodej
05:37Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:30Divoký život na pobřeží
07:30Modravé hlubiny I (3)
Epizoda: Roatán
08:30Hon na Hitlera III (7)
Epizoda: Terč
09:15Podivuhodná věda (24)
Epizoda: Útok ze Slunce
nahoru
10:00Železnice ve Skalistých horách (4)
Epizoda: Bleskové povodně
11:05Utajené příběhy českých dějin III (4)
Epizoda: Mystické pozadí husitské revoluce
11:30Keltové: Krev, železo a oběti (1)
Epizoda: Kořeny
12:40Psí trenéři (7)
Epizoda: Malý tyran
13:10Psí trenéři (8)
Epizoda: Truchlící labrador
13:35Poslední ráje (7)
Epizoda: Chorvatsko: Z Istrie do Splitu
14:35Neobjasněné případy NASA (8)
Epizoda: Neuvěřitelná měsíční loupež
11:55Divoké příběhy (2)
Epizoda: Australští ještěři
13:00Nezkrotná Indočína (2)
Epizoda: Hříčky malajské přírody
14:00Nefertiti: Osamělá královna (2)
Epizoda: Souhlas a zamítnutí
10:10Bitva o Normandii: 85 dní v pekle
11:15Hitlerova mládež (1)
Epizoda: Dětská armáda nacistů
12:10Frank a obchod se zvířaty (1)
13:10Africké šelmy (4)
Epizoda: Nedochůdče
14:10Ross Kemp: Ozbrojené složky (2/2)
Epizoda: 2. část
nahoru
15:30Odpočítávání k Apollu (5)
Epizoda: Mercury 7
15:55Odpočítávání k Apollu (6)
Epizoda: Důležití hráči
16:20Grónsko s Nikolajem Coster-Waldauem (1)
17:15Anthony Bourdain: Neznámé končiny IX (7)
Epizoda: Antarktida
18:05Predátoři oceánů (3)
Epizoda: Velcí bílí žraloci
19:00Lovec rybích obrů II (8)
Epizoda: Ďábel s ostnem
15:05Postavili bychom to dnes? (4)
Epizoda: Římské akvadukty
16:05Psi a my: Tajemství jednoho přátelství
17:10Poslední ráje (18)
Epizoda: Nejkrásnější národní parky
18:05Tatra kolem světa 2 (5)
19:05Aljaška: Rok v divočině (3)
Epizoda: Léto
15:05Sousedské noční můry IV (10)
Epizoda: Bod varu
16:05Země: Základy naší planety (2)
Epizoda: Země
17:05Do divočiny: Indický ráj (2)
Epizoda: Kiplingův ráj
18:10Se smrtí v očích (1)
19:05Norské domy snů III (5)
nahoru
20:00Válečné továrny (2)
Epizoda: Krupp
20:55Tajné nacistické základny (2)
Epizoda: Maisy: Zasypaná základna
21:50Psi v zemi lvů
22:50Africké šelmy III (2)
Epizoda: Smečka a předsudky
23:50UFO: Ztracené důkazy II (3)
Epizoda: Mimozemské únosy
20:00David Attenborough: Velký bariérový útes (1)
Epizoda: Stavitelé
21:05Svět pod hladinou (13)
Epizoda: Znovuzrození
21:40Akta Tesla (3)
Epizoda: Teslova věž
22:30Neuvěřitelné příběhy (41)
22:50Neuvěřitelné příběhy (42)
23:20Záchod: Globální tabu
20:00David Attenborough: Zvířecí dynastie (3)
Epizoda: Lev
21:00Yorkshire: Rok v divočině (3)
Epizoda: Podzim
21:55Tajemství světových muzeí III (3)
Epizoda: Královský palác v Madridu
22:50Hitlerův kruh zla (7)
Epizoda: Vzestup a pád Reinharda Heydricha
23:55Megatovárny (2)
Epizoda: Ford
nahoru