Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 15.01.2022
ZOOM 16.01.2022
ZOOM 17.01.2022
ZOOM 18.01.2022
00:45Zrození afrických civilizací (6)
Epizoda: Obchod a střet civilizací
01:45Výstavba obrů II (8)
Epizoda: Největší kontejnerová loď světa
02:35Dokonalý vůz (1)
Epizoda: Aston Martin DBS Superleggera
03:20Norské domy snů IV (8)
04:05Tatra kolem světa 2 (8)
04:55Pod hladinou
00:20Uvnitř mocných strojů (1)
Epizoda: Jumbo Jet
01:20Jak postavit horskou dráhu
02:20Jak funguje vesmír V (4)
Epizoda: Život a smrt na Rudé planetě
03:05Tajemný Jupiter
03:55Zaniklé britské železnice I (6)
Epizoda: Wales
04:45Ticino: Nejjižnější kanton
00:45Objevování vesmíru: Síla pokroku (4)
Epizoda: Mezinárodní vesmírná stanice
01:15Objevování vesmíru: Síla pokroku (5)
Epizoda: Jupiter
01:40Vikingské ženy (2)
Epizoda: Jovino dědictví a zkáza Haithabu
02:35Pyramidy: Odhalená tajemství (6)
Epizoda: Abú Rawáš a ztracená pyramida
03:30Veterinář z Bondi Beach X (8)
04:15Divoké příběhy z farmy (2)
Epizoda: Velký úprk
00:00Balkán v plamenech (1)
Epizoda: Vzestup a pád diktátora
00:00Balkán v plamenech (1)
Epizoda: Vzestup a pád diktátora
01:05Británie v barvě (1)
Epizoda: Královská rodina
01:55Zapomenuté megastavby IV (11)
Epizoda: Zóna výbuchu
02:25Zapomenuté megastavby IV (11)
Epizoda: Zóna výbuchu
02:45Příběhy teroru (6)
Epizoda: Ostrov
03:25Příběhy teroru (6)
Epizoda: Ostrov
03:30Napříč Austrálií (1)
Epizoda: Vyprahlé srdce
04:25Tajemství Arktidy (3)
Epizoda: Tajemství delty
nahoru
05:00Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:45Ostrov žraločích bratrů
07:35Kapří monstra II (3)
Epizoda: Maročtí rekordmani
08:25Po stopách duchů XIII (1)
09:15Záhadný vesmír (20)
Epizoda: Odvrácená strana Měsíce
05:30Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:45Makrosvěty (1)
Epizoda: Zima se blíží
07:35Neuvěřitelná planeta (2)
Epizoda: Balvany Moeraki, Duhové hory a krystalové jeskyně a jeskyně Ngilgi
08:30Tintoretto: Rebel z Benátek
05:10Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:55Norské domy snů IV (8)
07:40Tatra kolem světa 2 (8)
08:35Výstavba obrů II (8)
Epizoda: Největší kontejnerová loď světa
09:25Dokonalý vůz (1)
Epizoda: Aston Martin DBS Superleggera
05:10Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:15Zaniklé britské železnice I (6)
Epizoda: Wales
07:00Ticino: Nejjižnější kanton
07:55Jak funguje vesmír V (4)
Epizoda: Život a smrt na Rudé planetě
08:45Tajemný Jupiter
09:40Uvnitř mocných strojů (1)
Epizoda: Jumbo Jet
nahoru
10:051915: Bitva o Gallipoli
11:15Ruská vojenská technika II (15)
Epizoda: Výbušný koktejl
11:45Ruská vojenská technika II (16)
Epizoda: Útočné ženijní jednotky
12:15Lemuří ostrov (5)
Epizoda: Dynastie z Berenty
13:15Území velkých koček (5)
Epizoda: Lvice ve vyhnanství
14:15Forenzní vědy (1)
Epizoda: Hmyzí detektivové
10:20Po stopách duchů XIII (12)
11:10Záhady muzeí VI (9)
12:00Kouzlo modrých hlubin (3)
Epizoda: Jižní Amerika
12:50Podivná stvoření korálových útesů
13:55Vzdušní válečníci III (1)
Epizoda: C-17
10:25Tajuplná Británie (3)
Epizoda: Hadriánův mystický val
11:25Zrození afrických civilizací (6)
Epizoda: Obchod a střet civilizací
12:25Království lesa (3)
Epizoda: V průběhu času
13:25Království králíků
14:25Ripleyho věřte nevěřte (8)
Epizoda: Vášnivá posedlost
10:40Jak postavit horskou dráhu
11:40Zkáza Ďatlovovy výpravy (2)
Epizoda: Badatelé
12:35Domy na konci světa II (9)
Epizoda: Áčko v Dakotě
13:25Posvátná místa (4)
Epizoda: Templáři
14:25Poklady Evropy (6)
Epizoda: Laponsko
nahoru
15:15Dálnice A8 (10)
16:10Mimořádné zvířecí smysly (1)
Epizoda: Superzrak
17:05Zvířecí hry (2)
Epizoda: Pravidla hraní
18:05Zkáza Ďatlovovy výpravy (2)
Epizoda: Badatelé
19:05Domy na konci světa II (9)
Epizoda: Áčko v Dakotě
15:05Druhá světová válka: Bitvy o Evropu (2)
Epizoda: Bitva o Caen
16:05Přežití v divočině II (10)
Epizoda: Hříčky přírody
17:05Divoké Švýcarsko (1)
Epizoda: Skrytá krása pohoří Jura
18:05Krása parních vlaků (1)
19:05Bizarní jídla VIII (4)
Epizoda: Šanghaj
15:15Po stopách duchů XIV (7)
Epizoda: Matčina kletba
16:05Záchrana dinosauří ryby
17:10Vodní obři (2)
Epizoda: Největší trnucha na světě
18:00Veterinář z Yorkshiru IX (2)
19:00Záchranáři divokých zvířat (4)
15:35Planeta Země z vesmíru (4)
Epizoda: Ve víru proměn
16:45Tajemné kočky (2)
Epizoda: Lev ve vaší náruči
17:45Král moří
18:55Krásy divokého Holandska (1)
Epizoda: Život v deltě
nahoru
20:00Planeta Země z vesmíru (4)
Epizoda: Ve víru proměn
21:05Tajemné kočky (2)
Epizoda: Lev ve vaší náruči
22:10Posvátná místa (4)
Epizoda: Templáři
23:15Poklady Evropy (6)
Epizoda: Laponsko
20:00Norské domy snů V (9)
Epizoda: Oppdal
21:00Ocelová srdce VI (10)
21:55Megaopravy (1)
Epizoda: Jaderná elektrárna
22:55Génius podle Stephena Hawkinga (1)
Epizoda: Můžeme cestovat v čase?
23:50Neobjasněné případy NASA IV (6)
20:00Legendární hotely (2)
Epizoda: Bristol
21:05Anthony Bourdain: Neznámé končiny XII (7)
Epizoda: Bourdainův odkaz
22:05Jak funguje vesmír VI (9)
Epizoda: Temná minulost Sluneční soustavy
22:55K Plutu a ještě dál
20:00Tajemství templářských rytířů (2)
Epizoda: Obchodní impérium
21:05Amerika v barvě II (5)
Epizoda: Americká smetánka
22:10Zvířecí superschopnosti
23:15Pohotovost pro exotická zvířata (3)
Epizoda: Tuk, skrytý nepřítel
nahoru