Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Max

Prima Max 11.06.2021
Prima Max 12.06.2021
Prima Max 13.06.2021
Prima Max 14.06.2021
00:2013 schodů dolů
02:10Letopisy rodu Shannara II (3)
Epizoda: Šerá stopa
03:10Nad zimní krajinou
00:25Špión
02:55Letopisy rodu Shannara II (4)
Epizoda: Slídil
03:50Nad zimní krajinou
00:15Kill Bill 2
02:55Letopisy rodu Shannara II (5)
Epizoda: Paranor
03:50Nad zimní krajinou
00:45Doupě zločinu
03:35Letopisy rodu Shannara II (6)
Epizoda: Karmínovci
04:30Nad zimní krajinou
nahoru
05:10Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
08:10Bolek a Lolek si hrají
Epizoda: Malí filmaři
08:30Bolek a Lolek vyrážejí do světa
Epizoda: Lovci bizonů
08:55Max Steel I (9)
Epizoda: Kolize
09:25Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (16)
Epizoda: Přísaha
05:25Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
06:50Bolek a Lolek si hrají
Epizoda: Ochránci zvířat
07:00Bolek a Lolek vyrážejí do světa
Epizoda: Na poušti Gobi
07:15Max Steel I (10)
Epizoda: Sfinga
07:45Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (17)
Epizoda: Hledaný
08:40Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (18)
Epizoda: Rudý tým 1/2
09:40Periskop nahoru a dolů!
05:25Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Bolek a Lolek vyrážejí do světa
Epizoda: Na úpatí Kilimandžára
06:30Bolek a Lolek si hrají
Epizoda: Černá dáma
06:50Max Steel I (11)
Epizoda: Piráti
07:10Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (18)
Epizoda: Rudý tým 1/2
08:15Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (19)
Epizoda: Rudý tým 2/2
09:10Zaprášená tajemství: Vražda v podkroví
05:25Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
07:40Bolek a Lolek vyrážejí do světa
Epizoda: Olympiáda v Mexiku
08:05Max Steel I (12)
Epizoda: Pokračovatel
08:35Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (19)
Epizoda: Rudý tým 2/2
09:25Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (20)
Epizoda: Očista
nahoru
10:15Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (17)
Epizoda: Hledaný
11:20Poslední čas na lásku
13:15Chaplin
11:40Kurýr
13:25Králové divočiny
10:55Světáci (čb)
13:15Chuť znovu žít
10:20Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života
12:45Nahoru, dolů
14:55Slečna Fisherová a záhada Hrobky slz
nahoru
16:15Zaprášená tajemství: Vražda v podkroví
18:10Králové divočiny
15:20Chuť znovu žít
17:40Pomáda
15:25Nahoru, dolů
17:45Já, knedlíček
17:05Den nezávislosti
nahoru
20:00Pomáda
22:20Bastardi 2
20:00Já, knedlíček
22:20Tajemství matky představené
20:00Forrest Gump
22:55Na špatné straně hlavně
20:00Ace Ventura: Zvířecí detektiv
21:50Vycházející slunce
nahoru