Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 10.06.2021
Prima Family 11.06.2021
Prima Family 12.06.2021
Prima Family 13.06.2021
00:25Policie v akci
Epizoda: Ukradený batoh na nádraží 1.část / Ukradený batoh na nádraží 2.část / Milenka
01:25Komisař Rex I (14) -ST -W -AD
Epizoda: Střelba na Rexe
02:25Policie Hamburk III (20) -W -AD
Epizoda: Nebezpečný chat
03:25Policie Hamburk III (21) -W -AD
Epizoda: Jasminin případ
04:20Prostřeno!
00:20LIKE HOUSE
00:55Policie v akci
Epizoda: Konflikt v ubytovně / Podivný otec / Mladá láska / Nezdárná dcera
01:55Komisař Rex II (1) -ST -W -AD
Epizoda: Němé výkřiky
02:55Policie Hamburk III (22) -W -AD
Epizoda: Tajná láska
03:55Policie Hamburk III (23) -W -AD
Epizoda: Pojišťovací podvod
00:25Policie v akci
Epizoda: Zloděj spodního prádla / Znalec / Prasklý chladič / Domácí násilí naruby
01:25Komisař Rex II (2) -ST -W -AD
Epizoda: Stopy po krvi
02:25Policie Hamburk III (24) -W -AD
Epizoda: Milenec z Latinské Ameriky
03:25Policie Hamburk III (25) -W -AD
Epizoda: Knokaut
04:25Prostřeno!
01:25Bastardi 2
03:35Hudson a Rex II (16)
Epizoda: Rodinná záležitost
04:40Jak se staví sen
nahoru
05:02Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel I (9)
Epizoda: Kolize
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (69)
08:45Sestřičky (74) -ST -AD
Epizoda: Obvyklí podezřelí
05:30Pohoda u krbu
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel I (10)
Epizoda: Sfinga
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (70)
08:45Slunečná (113)
Epizoda: Vlci útočí
05:07Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Max Steel I (11)
Epizoda: Piráti
06:30Psí život (15)
Epizoda: Nová spolubydlící
06:55Autosalon.tv
07:55Cyklosalon.tv
08:30Hudson a Rex II (16)
Epizoda: Rodinná záležitost
09:25Máme rádi Česko
05:40Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Max Steel I (12)
Epizoda: Pokračovatel
06:40Psí život (16)
Epizoda: Štěně
07:05M*A*S*H (71)
07:45M*A*S*H (72)
08:10Hitlerovi bodyguardi (2)
Epizoda: První pokusy o zavraždění Hitlera
09:20Prima SVĚT
09:55Rozpal to, šéfe!
nahoru
10:05Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí -ST -AD
Epizoda: Dlouhá cesta ke štěstí
12:00Walker, Texas Ranger IX (10) -ST -AD
Epizoda: Faith
13:00Policie Hamburk III (22) -W -AD
Epizoda: Tajná láska
14:00Policie Hamburk III (23) -W -AD
Epizoda: Pojišťovací podvod
10:10Rosamunde Pilcher: Volání minulosti -ST -AD
Epizoda: Volání minulosti
12:05Walker, Texas Ranger IX (11) -ST -AD
Epizoda: Zlatý chlapec
13:05Policie Hamburk III (24) -W -AD
Epizoda: Milenec z Latinské Ameriky
14:05Policie Hamburk III (25) -W -AD
Epizoda: Knokaut
11:20Vraždy podle Agathy Christie (7) -W -AD
Epizoda: Nůž na krku
13:25Muž od Sněžné řeky
10:30Prima Mazlíček
11:00PARTIE Terezie Tománkové
11:55Receptář prima nápadů
12:50Libovky Pepy Libického
13:15Vychytávky Ládi Hrušky
14:20Jak se staví sen
nahoru
15:00Komisař Rex II (1) -ST -W -AD
Epizoda: Němé výkřiky
16:15LIKE HOUSE
16:50Policie v akci
Epizoda: Konflikt v ubytovně / Podivný otec / Mladá láska / Nezdárná dcera
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:05Komisař Rex II (2) -ST -W -AD
Epizoda: Stopy po krvi
16:15LIKE HOUSE
16:50Policie v akci
Epizoda: Zloděj spodního prádla / Znalec / Prasklý chladič / Domácí násilí naruby
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:40Světáci
17:55Na houpačce
18:40Eva testuje
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:05Princ Bajaja -ST -W -AD
16:55Casting na lásku -ST -W -AD
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Slunečná (113)
Epizoda: Vlci útočí
21:30TEMNÝ KRAJ (7) -ST -W -AD
Epizoda: Pekelníci 1/2
22:55Ano, šéfe!
Epizoda: American Grill Bar Restaurant / Mohelnice
20:15Máme rádi Česko
22:05Princ Bajaja -ST -W -AD
23:55LIKE HOUSE
20:15Einstein - Případy nesnesitelného génia (6) -ST -W -AD
Epizoda: Termodynamika
21:30Na špatné straně hlavně
23:25Bez soucitu
20:15Jak básníci čekají na zázrak -ST -W -AD
22:50Doupě zločinu
nahoru