Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 14.01.2022
Prima Family 15.01.2022
Prima Family 16.01.2022
Prima Family 17.01.2022
00:55Policie v akci
Epizoda: Povedený youtuber / Agresivní nabouchanec / Cizinec chce svou dceru / Terénní auto
01:40Námořní vyšetřovací služba (20)
Epizoda: Únos
02:30Jake a tlusťoch V (15)
Epizoda: Člověk nikdy neví
03:20Policie Hamburk X (20)
Epizoda: Tichý strach
04:10Jak se staví sen
00:40Policie v akci
Epizoda: Spolužačky / Domácí násilí / Nekolkovaný alkohol / Zlobivý řidič
01:30Námořní vyšetřovací služba (21)
Epizoda: Jeden, nebo druhý
02:15Jake a tlusťoch V (16)
Epizoda: Dojde k jistým změnám
03:05Policie Hamburk X (21)
Epizoda: Vina
03:50Jak se staví sen
00:30Sněžná past
02:05Ztracen v džungli
04:10Jak se staví sen
00:15Tvář vody
02:25Žraločí jezero
03:55Svět ve válce (6)
Epizoda: Banzai! /Japonsko 1931-42/
04:55Jak se staví sen - extra
nahoru
05:25Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Příhody Bolka a Lolka (15)
Epizoda: Srpnová túra
06:20Příhody Bolka a Lolka (16)
Epizoda: V lese
06:30Jen počkej, zajíci!
Epizoda: V museu
07:00Nový den
07:50SHOWTIME
08:15M*A*S*H (68)
08:45M*A*S*H (69)
09:15M*A*S*H (70)
09:45ZOO (1)
Epizoda: Cesta do L.A.
05:10Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Příhody Bolka a Lolka (17)
Epizoda: Zimní hrátky
06:25Příhody Bolka a Lolka (18)
Epizoda: Hoří
06:35Psí život (26)
Epizoda: Švábi
07:00Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Pohádková ztráta paměti
07:40M*A*S*H (70)
08:10M*A*S*H (71)
08:35M*A*S*H (72)
09:05Autosalon.tv
05:00Jak se staví sen
05:46Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Příhody Bolka a Lolka (19)
Epizoda: Zelená stezka
06:25Příhody Bolka a Lolka (20)
Epizoda: Běh
06:40Příhody Bolka a Lolka (21)
Epizoda: Potápění
06:50Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Na pláži
07:00M*A*S*H (73)
07:25M*A*S*H (74)
07:55M*A*S*H (75)
08:20Svět ve válce (6)
Epizoda: Banzai! /Japonsko 1931-42/
09:25Prima SVĚT
09:55Utajené příběhy českých dějin II (2)
Epizoda: Vraždy, sebevraždy a podivná úmrtí rodu habsburského 
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Příhody Bolka a Lolka (22)
Epizoda: Prázdniny na vsi
06:20Příhody Bolka a Lolka (23)
Epizoda: Zimní prázdniny
06:30Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Na pláži
07:00Nový den
07:45SHOWTIME
08:10M*A*S*H (74)
08:35M*A*S*H (75)
09:05M*A*S*H (76)
09:35M*A*S*H (77)
nahoru
10:55Inkognito
12:00Walker, Texas Ranger VI (24) -ST -AD
Epizoda: Zkouška víry
12:55Jake a tlusťoch V (16)
Epizoda: Dojde k jistým změnám
13:50Policie Hamburk X (21)
Epizoda: Vina
14:45Námořní vyšetřovací služba (21)
Epizoda: Jeden, nebo druhý
10:05M*A*S*H (73)
10:35Jak se staví sen - extra
Epizoda: Návraty
11:40Máme rádi Česko
Epizoda: A.Dvořáková, M.Holeček, P.Salava, E.Burešová, V.Noid Bárta, K.Střihavka
13:10Vraždy v Midsomeru XXII (2)
Epizoda: Společnost sešívaných
10:25Šéfem za pár minut
11:00PARTIE Terezie Tománkové
11:55Receptář prima nápadů
12:45Libovky Pepy Libického
13:05Libovky Pepy Libického
13:30Vychytávky Ládi Hrušky
14:10Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Westy / Hodonín
10:05Přešlapy III (5)
11:05Jak se staví sen - extra
Epizoda: Chvojkovi
12:05Walker, Texas Ranger VI (25) -ST -AD
Epizoda: Svatba 1/2
13:00Jake a tlusťoch V (17)
Epizoda: Peníze z nebe
13:55Policie Hamburk X (22)
Epizoda: Klan
14:50Námořní vyšetřovací služba (22)
Epizoda: Slabý článek
nahoru
15:45Ano, šéfe!
Epizoda: Na Kačabce / Praha
16:55Policie v akci
Epizoda: Spolužačky / Domácí násilí / Nekolkovaný alkohol / Zlobivý řidič
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:00Clouseau na stopě
17:00Flintstoneovi 2
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
15:25Kapitán Exner (2)
Epizoda: Poslední pád mistra Materny
17:00Nestyda -ST -AD
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:50Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Hrádek - Litoměřice
16:55Policie v akci
Epizoda: Pomsta na autě / Rukojmí / Mačetová pomsta / Soused rozbil kameru
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Máme rádi Česko
Epizoda: A.Dvořáková, M.Holeček, P.Salava, E.Burešová, V.Noid Bárta, K.Střihavka
21:55DREAM TEAM - Mistři dílny
23:25Ano, šéfe!
Epizoda: Na Kačabce / Praha
22:05Bitva o Sevastopol
20:15Hodinový manžel
22:25Pod vysokým napětím
20:15DREAM TEAM - Mistři dílny
21:40Jak se staví sen - extra
22:40Jak se staví sen - extra
Epizoda: Škvrňovi
23:50Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Hrádek - Litoměřice
nahoru